Nowatorska operacja mózgu pacjentki patologicznie otyłej
06 lipca 2012Nowatorską operację mózgu 19-letniej pacjentki cierpiącą na patologiczną otyłość przeprowadzono w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy. Do mózgu wszczepiono dwie elektrody połączone podskórnie ze stymulatorem pod obojczykiem.