• Brama do byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz z napisem Arbeit macht frei
  Dwaj główni organizatorzy protestu antywojennego w byłym KL Auschwitz: Adam B. i Nikita V., nie przyznali się we wtorek przed oświęcimskim sądem rejonowym do znieważenia miejsca pamięci. Twierdzili, że przeprowadzając akcję nie mieli takiej intencji.
 • Joanna Krupa w kampanii PETA
  Joanna Krupa zazwyczaj pozuje do zdjęć w starannym makijażu i pięknych ubraniach. Tym razem jednak modelka pokazała się światu z pobitą i posiniaczoną twarzą. Jej fanów uspokajamy, to tylko kolejna kampania społeczna organizacji PETA.
 • Owca z "ludzką twarzą"
  W sieci furorę robi filmik, na którym widać nowo narodzoną owcę. Zwierzę urodziło się w Dagestanie. Zdaniem autora nagrania, które znalazło się w internecie, owca ma "ludzką twarz".
 • Owce to niezwykle sympatyczne i jak się okazuje, bardzo wyluzowane zwierzęta. Ta konkretna przedstawicielka gatunku, swoim ziomalskim "yeah" wprawiła w prawdziwe osłupienie stojącego obok psa. Oto filmik, który cieszy się coraz większą popularnością w sieci.
 • Owieczki w górach
  Czy to koniec zdjęć z owieczkami, czyli jednej z atrakcji dla turystów w górach? Góral, który pozwalał na fotografowanie się z owieczkami w Zakopanem, odpowie za... znęcanie się nad zwierzętami.
 • Sekret dobrego samopoczucia tkwi w serze
  Złość i agresja mogą być rezultatem niewłaściwej diety - ustaliła międzynarodowa grupa naukowców, w tym Włochów. Według nich dobry humor mogą zapewnić na przykład surowy szpinak i twardy włoski ser owczy, pecorino.