W Polsce wzrosło spożycie cukru i mięsa, spadło owoców i warzyw
23 sierpnia 2019Polacy spożywają więcej cukru i mięsa, jedzą za to mniej owoców i warzyw – wynika z analizy ekspertów ING Banku Śląskiego. Jest to efekt częstego stołowania się na mieście oraz jedzenia większej ilości żywności wysoko przetworzonej.