• Jarosław Gowin
  "Brak reakcji ze strony władz uczelni na obrażanie którejś z grup współtworzących polską wspólnotę aksjologiczną będzie stanowić ciemną kartę w historii UW" - napisał wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin w liście do rektora UW Marcina Pałysa.
 • Prof. Marcin Pałys
  - Nowe przepisy powinny zostać pilnie zmienione. Będziemy zabiegać, by nastąpiło to jak najszybciej. To zbyt daleko posunięta ingerencja w autonomię uczelni, która przyćmiewa naprawdę dobre rozwiązania ustawy – mówi DGP prof. Marcin Pałys, rektor Uniwersytetu Warszawskiego, przewodniczący Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich.
 • Były poseł Andrzej Pałys
  Nowymi "taśmami PSL" nazywa PiS zaprezentowane nagranie rozmowy byłego posła PSL, szefa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Kielcach Andrzeja Pałysa z właścicielami uzdrowisk. Według PiS, Pałys namawia swoich rozmówców do łamania przepisów ustawy o uzdrowiskach, a także do "zmowy cenowej". Sam Pałys ocenił, że cała sprawa "to żenująca i niczemu nie służąca awantura medialna".
 • Poseł PSL będzie musiał się pożegnać z Sejmem
  Nie byłoby sprawy, gdyby nie czujna ekipa telewizyjna. Reporterzy przyuważyli z trudem utrzymującego się na nogach posła, a on, uciekając przed kamerą, wsiadł do cudzego auta. Zapłaci za to miejscem na liście.
 • Poseł PSL przeprasza za swoje zachowanie
  Poseł PSL Andrzej Pałys przeprasza za swoje niegodne zachowanie. "Jestem świadomy, że muszę ponieść karę" - twierdzi polityk.  Kilka dni temu reporter "Faktów" TVN przyłapał go przed sejmem pod wpływem alkoholu.
 • Poseł PSL ledwo trzymał się na nogach. Zmęczony?
  Nogi jak z waty, bełkotliwa mowa, chwiejny krok - tak wyglądał poseł PSL Andrzej Pałys, gdy trafił przed obiektyw kamery TVN24. Zamiast brać udział w sejmowych obradach, poseł krążył po parkingu. Miał tak ograniczoną świadomość, że wsiadł do nie swojego auta.