• Karolina Korwin Piotrowska, okładka "Pani"
  Karolina Korwin Piotrowska nie zostawiła suchej nitki na redakcji magazynu "Pani", która ze swoich okładkowych bohaterek zrobiła jej zdaniem "grupkę trzech lalek niepodobnych do nikogo".
 • Katarzyna Nosowska, okładka magazynu "PANI"
  Katarzyna Nosowska przechytrzyła internetowych hejterów. Zanim ruszyli do ataku wyśmiewając to, jak zmieniono jej twarz na okładce kolorowego magazynu, sama zakpiła z retuszu.
 • Mężczyzna w domu
  Królem był partner, wasalem – partnerka. Jej głównym zadaniem – obsługiwanie dzieci, czytaj: następców króla. Teraz ten układ coraz częściej się odwraca.
 • Koty wprost uwielbiają zwracać na siebie uwagę i czasami bywają w tym bardzo stanowcze. Futrzak będący bohaterem tego nagrania, stracił cierpliwość do swojej pani, która próbowała zająć się czytaniem gazety i śmiała ignorować jego obecność. Zobaczcie, kto wygrał to starcie.
 • Danuta Wałęsa
  W najnowszym numerze magazynu "Pani" Danuta Wałęsa udziela wywiadu na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu po wydaniu słynnej autobiografii i o tym, jak książka wpłynęła na jej relacje z ludźmi. Szczególnie ciekawy wydaje się wątek "nawrócenia pewnego znanego księdza", które dokonało się po przeczytaniu przez niego dzieła autorstwa byłej pierwszej damy.
 • Olga Bołądź i Maciej Stuhr
  Olga Bołądź została laureatką akcji "Życzenie Agaty", którą w hołdzie Agacie Mróz od 4 lat organizuje magazyn "PANI". - Chciałabym podziękować za możliwość zagrania tak niezwykłej postaci. Film wpłynął na moją decyzję o byciu dawcą - powiedziała aktorka.
 • Joanna Liszowska na okładce "Pani" i na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
  Graficy zajmujący się przygotowaniem zdjęć do prasy nie przestają zaskakiwać kreatywnością - niestety, nie do końca pozytywną. To, jak zmienili Joannę Liszowską, która możemy oglądać na okładce marcowego wydania magazynu "Pani", nie zasługuje na pochwałę. Aktorka jest na zdjęciu dużo szczuplejsza niż w rzeczywistości i po prostu wygląda inaczej! I jak tu mówić o promowaniu naturalności...?
 • Czy na tym zdjęciu Justyna Kowalczyk jest podobna do siebie?
  Justyna Kowalczyk już na początku swojej kariery otwarcie przyznawała, że nie najlepiej czuje się w seksownym stylu i bardzo kobiecych ubraniach podkreślających figurę. Teraz chyba jednak coś się zmieniło w tej kwestii, bo na okładkowym zdjęciu magazynu "Pani" sportsmenka wygląda zupełnie jak nie ona! Od sfotografowanej kobiety po prostu bije seksapil!
 • Kamila Łapicka
  Podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Polonia Palace po raz 21. przyznano Srebrne Jabłka miesięcznika "Pani". Laureatami są znane pary, których historie miłosne, zdaniem czytelniczek pisma, zasługują na szczególny podziw i uznanie. Pierwsze miejsce zajęli Henryka Krzywonos-Strycharska i Krzysztof Strycharski, drugie - Maria Czubaszek i Wojciech Karolak, trzecie - Kamila i Andrzej Łapiccy. Słynny aktor nie mógł pojawić się na ceremonii - przechodzi rehabilitację po złamaniu nogi. Zobacz zdjęcia z gali!