• 5. Coldplay – "Ghost Stories"
  Ogłoszono listę muzycznych bestsellerów 2014 roku na Wyspach Brytyjskich. Co ciekawe, w top 10 najchętniej kupowanych albumów minionego roku znalazły się wyłącznie propozycje twórców ze Zjednoczonego Królestwa. Zobaczcie, czego i kogo słuchali Brytyjczycy w ostatnich 12 miesiącach?
 • Paolo Nutini zdolny i przystojny – jak go nie kochać?
  Paolo Nutini nagrał trzy płyty i każda z nich trafiła na pierwszym miejsce UK Charts. Ostatni sukces utalentowany przystojniak zawdzięcza albumowi "Caustic Love", który cieszy się na Wyspach powodzeniem większym niż nawet solowy debiut Damona Albarna, "Everyday Robots". Jest też duża szansa, że Nutini stanie się najlepiej sprzedającym artystą Zjednoczonego Królestwa w 2014 roku.
 • Paolo Nutini zaraził świat miłością
  Paolo Nutini po raz trzeci z rzędu zajmuje pierwsze miejsce UK Charts.
 • 1. Adele
  Adele znów jest numerem jeden. Tym razem słynna Brytyjka znalazła się na szczycie listy najbogatszych młodych muzyków sporządzonej przez dziennik "The Sunday Times". W ostatnim roku, dzięki albumowi "21" osobisty majątek 23-latki z 6 mln funtów wzrósł do 20 mln. W zestawieniu, które oficjalnie opublikowane zostanie 29 kwietnia, znalazły się nazwiska 60 młodych milionerów przed 30. Oto pierwsza dziesiątka najzamożniejszych muzyków...