• Orange Warsaw Festival 2015 w deszczu
  Burza i deszcz nie popsuły zabawy uczestnikom Orange Warsaw Festival. Impreza wróciła na na Tor Wyścigów Konnych Służewiec, co wpłynęło na frekwencję piątkowych koncertów. Ale możliwe, że festiwal jeszcze się rozkręci, a Muse przyciągnie w sobotę tłumy wiernych fanów… Zobaczcie, jak było pierwszego dnia OWF, na finał którego świetne show dał legendarny duet The Chemical Brothers.
 • Staruje Orange Warsaw Festival 2015. Co warto zobaczyć?
  Orange Warsaw Festival powraca na warszawski Tor Służewiec ze znakomitym lineupem. Mieszanina gatunków, artyści z różnym dorobkiem, pozamuzyczne atrakcje – tak w skrócie można określić tegoroczną edycję imprezy. Jej największą gwiazdą jest bez wątpienia Muse, ale powodów, by przyjść na Orange Warsaw Festival 2015, jest dużo więcej.
 • "Chcemy znów roznieść polską publikę" – mówili w wywiadzie dla "DGP" cztery lata temu. Tym krążkiem się nie uda
  Słuchając nowego krążka Papa Roach można odnieść wrażenie, że wszystko już kilka razy słyszeliśmy.
 • Papa Roach gwiazdą Orange Warsaw Festival
  12 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie wystąpią zespoły Papa Roach i Wolf Alice. Koncerty odbędą się w ramach Orange Warsaw Festival.
 • Papa Roach ponownie w Polsce
  Zachęceni powodzeniem listopadowego koncertu w Warszawie, który wyprzedał się w zawrotnym tempie, amerykańscy muzycy postanowili wrócić do naszego kraju. 10 czerwca grupa zagra w krakowskim klubie Studio i dzień później w poznańskim Eskulapie.
 • Koncert Papa Roach wyprzedany
  24 listopada w warszawskiej Progresji wystąpi Papa Roach. Bilety na imprezę właśnie się skończyły.
 • Diana Krall "Glad Rag Doll"
  Jesień za oknami, a na półkach salonów muzycznych głównie melancholijne nowości – jazzująca Diana Krall oraz Tori Amos i Lady Pank w repertuarze symfonicznym. Nowe płyty wydadzą także zespoły rockowe Muse i Papa Roach oraz bałkański muzyk Goran Bregovic. Oto premiery tego tygodnia...
 • Wokalista Papa Roach chciał się powiesić
  Mało brakowało, a 36-letni Jacoby Shaddix nie nagrałby nowej płyty wraz ze swoim zespołem. Wokalista Papa Roach był bliski popełnienia samobójstwa.
 • Noko – finaliści "Must Be The Music" zagrają przed gwiazdą zza Oceanu
  Zespół Noko, który polska widownia poznała dzięki programowi "Must Be The Music", otworzy swoim krótkim występem koncert gwiazdy amerykańskiego rocka, zespołu Papa Roach. Już 24 listopada w Warszawie.
 • Papa Roach ponownie odwiedzi nasz kraj. 24 listopada Amerykanie przyjadą do warszawskiej Progresji.