• Paulina Młynarska, Magdalena Ogórek
    Magdalena Ogórek po spektakularnej porażce w wyborach prezydenckich, na chwilę zniknęła z życia publicznego. Ostatnio jednak znów zaczyna pojawiać się w mediach, co ciekawe bardzo pozytywnie wypowiadając się o partii PiS i prezydencie Andrzeju Dudzie. Zdaniem Pauliny Młynarskiej, wylansowana przez Leszka Millera była kandydatka na prezydenta, chce zostać nową twarzą Prawa i Sprawiedliwości.
  • Piotr Rogucki w "Must be the music"
    Piotr Rogucki zadebiutował w nowej edycji "Must be the music" w roli jurora. Dlaczego wykształcony aktor i lider rockowej grupy Coma zdecydował się na udział w tak komercyjnym programie? Jak sam szczerze wyznał, zrobił to dla kasy.
  • Robert Kozyra zrezygnował z funkcji jurora w programie "Mam Talent" i w najbliższym czasie nie zamierza pojawiać się na małym ekranie. Jak sam twierdzi, nie ma bowiem parcia na szkło takiego, jak inne polskie gwiazdy.
  • Czesław Mozil to jedna z barwniejszych i bardziej autentycznych postaci w polskim show biznesie. Muzyk nie ukrywa, że lubi swoją popularność i zapowiada, że ma plany na dalszy podbój świata rozrywki.