• STYLIZACJE z parką
    Parka to jedna z najbardziej popularnych kurtek w tym sezonie. Doskonała na chłodne jesienno-zimowe dni, ale przede wszystkim wygodna i uniwersalna. Jej design cechuje się spora dozą luzu, choć w zależności od wybranego fasonu, koloru, czy rodzaju materiałów z jakich jest wykonana możemy swobodnie łączyć ją z wieloma różnymi stylami – również tymi bardziej eleganckimi. Typowa parka kojarzona jest z barwą khaki, niemniej w sklepach znajdziemy przeróżne wariacje kolorystyczne - czerwona, beżowa, granatowa czy czarna. Prezentujemy 6 różnych stylizacji z wykorzystaniem modnej parki.
  • STYLIZACJE z parką
    Polskie ulice nawet zimą są coraz bardziej kolorowe, a to za sprawą istnego szaleństwa na punkcie kurtki zwanej PARKA. Grube, cienkie, jednokolorowe, wzorzyste z kapturem i bez. Właśnie takie propozycje znajdziemy w sklepach w najnowszych kolekcjach, ale i na wyprzedaży możemy jeszcze coś upolować. Jak, więc nosić parkę? Z czym ją zestawiać i komu pasuje? Sprawdźcie nasze propozycje!
  • Moda zza oceanu
    Dla większości mężczyzn w codziennym stroju najważniejszy jest komfort, a wszystko to co w męskiej modzie praktyczne i wygodne zawdzięczamy Amerykanom. Wraz z portalem logo24.pl przedstawiamy najlepsze amerykańskie wynalazki modowe.