Kierowcom w stolicy komornicy nie odpuszczą
06 czerwca 2011 Komornicy w imieniu stolicy upominają się o pieniądze od 16 tys. kierowców, którzy zignorowali uliczne parkometry w latach 2003 - 2011. A jeśli któryś z dłużników chce zapłacić? Drogowcy wskazują mu kasę czynną... od 9.30 do 15 - dziwi się "Życie Warszawy".