Bosak ogłosił hasło wyborcze: "Naprzód Polsko!" wydobyto z cienia
05 marca 2020"Naprzód Polsko!" - pod takim hasłem będziemy pracować o wejście do drugiej tury i zwycięstwo w majowych wyborach - ogłosił w czwartek kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak. Podkreślił, że reprezentuje "połączone siły ideowej prawicy wolnorynkowej, narodowej i konserwatywnej".