• Robert Lewandowski
  Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego trafił na broniący trofeum Real Madryt w ćwierćfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów. Borussia Dortmund Łukasza Piszczka zagra z rewelacyjnym w tym sezonie AS Monaco Kamila Glika. Losowanie par odbyło się w szwajcarskim Nyonie.
 • Losowanie Pucharu Polski
  Triumfatorzy Pucharu Polski w poprzednim sezonie - piłkarze Legii Warszawa spotkają się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze w 1/16 finału obecnej edycji rozgrywek. Losowanie przeprowadzono w poniedziałek na stołecznym stadionie "PGE Narodowy".
 • Para
  Psychologowie podkreślają, że kluczowy wpływ na wybór życiowego partnera mają trzy kwestie: zgodność odnośnie hierarchii wartości, zbieżne przekonania i podobne cechy osobowości. Nie bez znaczenia jest także wygląd zewnętrzny. Zanim podejmie się ważną życiową decyzję, trzeba uświadomić sobie, że w związku nie chodzi o to, by zmieniać drugą osobę. Nie ma więc sensu wiązać się z kimś, kto zupełnie do nas nie pasuje.
 • Dziewczynka z Chin
  Chiny rezygnują z polityki jednego dziecka na rzecz polityki dwojga dzieci. Władze w Pekinie centralnie kontrolowały populację kraju, a posiadanie większego potomstwa wiązało się z utrudnieniami administracyjnymi i koniecznością opłat.
 • Para homoseksualistów
  Historyczna decyzja amerykańskiego Sądu Najwyższego. Stosunkiem głosów 5 do 4 sędziowie zalegalizowali małżeństwa osób tej samej płci w całych Stanach Zjednoczonych.
 • Monika Brodka, Jan Wieczorkowski
  Czyją partnerką była Markowska... Z kim flirtował Kozyra, a kogo uwiódł Wieczorkowski? W świecie show biznesu wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. O parach, które jeszcze kilka lat temu nie schodziły z pierwszych stron gazet, dziś nikt nie pamięta. Zobacz galerię!
 • Romario i Dixie Pratt
  Młodsza partnerka to spełnienie marzeń niejednego mężczyzny... W końcu miłość nie liczy lat. Doskonale wiedzą o tym sportowcy uwielbiający towarzystwo pięknych kobiet, z którymi dzieli ich spora różnica wieku. Zobacz koniecznie!
 • Kamasutra
  Pięknie ilustrowane podręczniki, uczące sztuki kochania, dobrze wyglądają na sklepowych półkach... A jak wygląda Kamasutra w praktyce? Rzeczywistość bywa zaskakująca... Magazyn „Cosmopolitan” postanowił sprawdzić, jak zakochanym idzie naśladowanie skomplikowanych pozycji...
 • Ryan Reynolds i Alanis Morrisette
  Rozstanie po kilku latach narzeczeństwa? Takie nieszczęśliwe zakończenia, na chwilę przed ślubem, zdarzają się najlepszym związkom. Zobacz galerię hollywoodzkich par, którym małżeństwo nie było pisane.
 • Trent Arsenault
  36-letnim informatykiem media zainteresowały się po tym, jak wziął udział w programie telewizyjnym popularnego Andersona Coopera. Mężczyzna przyznał się do tego, że udostępnia małżeństwom swoje nasienie. Sam nigdy nie uprawiał seksu.