• Vokswagen CC
    Niemiecki producent ujawnił pierwsze zdjęcia modelu CC, czyli passata w kształcie czterodrzwiowego coupe po modyfikacjach. Co nowego? Zmienił się przód i tył, wzbogaciło się wyposażenie - pojawiły się opcjonalne systemy, na przykład zastosowany po raz pierwszy w Volkswagenie Side Assist Plus z Lane Assist (ostrzega przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu widzenia i pozwala uniknąć wypadku ingerując w układ kierowniczy), Dynamic Light Assist (automatyczna regulacja świateł drogowych) oraz współpracujący z kamerą system rozpoznający znaki drogowe. O komfort zadba klimatyzowany fotel z funkcją masażu. Do tej pory VW sprzedał ponad 270 tys. sztuk na passata CC. Zmodernizowany model zadebiutuje w czasie salonu samochodowego w Los Angeles. W Europie samochód pojawi się w lutym.
  • Volkswagen CC
    Niemiecki producent ujawnił pierwsze zdjęcia modelu CC, czyli passata w kształcie czterodrzwiowego coupe po modyfikacjach. Co nowego na pokładzie tej limuzyny?
  • Polscy policjanci z roku na rok dysponują coraz nowszym sprzętem. Od niedawna na Mazowszu można zobaczyć volkswagena passata CC w srebrno-niebieskich barwach, który jest nowym narzędziem do walki z piratami drogowymi.
    Polscy policjanci z roku na rok dysponują coraz nowszym sprzętem. Od niedawna na Mazowszu można zobaczyć volkswagena passata CC w srebrno-niebieskich barwach, który jest nowym narzędziem do walki z piratami drogowymi.