• Bób
  Wykorzystaj cudowne właściwości bobu oraz fakt, że gości na naszych stołach jedynie raz w roku i przygotuj przepyszny hummus.
 • Piotr Cyrwus jako Fanatyk
  Zapewne mało który internauta nie kojarzy mema zaczynającego się od słów „Mój stary to fanatyk wędkarstwa…”. W sieci pojawił się właśnie fragment filmu na podstawie najsłynniejszej polskiej pasty.
 • Wielkanocne jajka na cztery sposoby
  Jajka to podstawa wielkanocnego jadłospisu. Muszą się znaleźć w koszyczku ze święconką, ale również na świątecznym stole. By się prędko nie znudziły, proponujemy cztery niebanalne przepisy na wielkanocne jajka.
 • Śladami Powstania Warszawskiego - Śródmieście Północne
  Najważniejsza powstańcza część Warszawy. Broniła się najdłużej - aż do 2 października. Tu stacjonowali dowódcy, tu toczyły się ciężkie walki, tu zniszczono niemal całą zabudowę. Wspólnie z Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszamy na spacer śladami Powstania Warszawskiego. Tym razem Szymon Niedziela opowiedział o wyjątkowych miejscach Śródmieścia Północnego.
 • Mężczyzna uśmiecha się
  W codziennej higienie jamy ustnej najważniejsze jest mycie zębów po każdym posiłku przynajmniej przez dwie minuty odpowiednio miękką szczoteczką i pastą, która zapobiega niszczeniu się szkliwa. Konieczne jest także stosowanie nici dentystycznych i płynu do płukania ust. Dzieci w żadnym wypadku nie powinny używać tych samych preparatów, co dorośli.
 • Dziecko
  Wybór odpowiedniej pasty do zębów potrafi przysporzyć bólu głowy każdemu. Kiedy jednak w grę wchodzi zakup pasty dla dziecka, powinniśmy zachować podwójną ostrożność. Pochopna decyzja w przy sklepowej półce, może skutkować nieprzyjemnościami i zagrożeniami dla zdrowia malucha.
 • Śladami Powstania Warszawskiego - Śródmieście Północne
  Najważniejsza powstańcza część Warszawy. Broniła się najdłużej - aż do 2 października. Tu stacjonowali dowódcy, tu toczyły się ciężkie walki, tu zniszczono niemal całą zabudowę. Wspólnie z Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszamy na spacer śladami Powstania Warszawskiego. Tym razem Szymon Niedziela opowiedział o wyjątkowych miejscach Śródmieścia Północnego. Kolejna wyprawa już 4 sierpnia - na Ochotę. 
 • Nadużywanie mydła i kąpieli może zniszczyć skórę
  To udowodnione naukowo twierdzenie. Nikt nikogo nie namawia do omijania szerokim łukiem prysznica czy szczotki do mycia zębów, ale okazuje się, że nadużywanie higienicznych zabiegów prowadzi do skutków, których na pewno wolelibyśmy uniknąć.