• Victoria i Patricia Kazadi
  Patricia Kazadi przedstawiła swoją siostrę Victorię, która ma 17 lat i uczęszcza jeszcze do liceum.
 • "Diablo. Wyścig o wszystko" w kinach od 18 stycznia 2019 roku
  "Diablo. Wyścig o wszystko" przedstawiany jest przez dystrybutora jako "najbardziej rozpędzony przebój kinowy 2019 roku, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników hitowych filmów z Vinem Dieselem i spółką". Ma to być opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią. W obsadzie znaleźli się: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi oraz Agnieszka Włodarczyk. W pozostałych rolach wystąpili m.in.: „Królowa Polskiego Driftu” Karolina Pilarczyk – nagradzana uczestniczka międzynarodowych wyścigów samochodowych oraz Marcin „Różal” Różalski – popularny zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski – twórca nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni "Jezioraka" oraz serialu "Diagnoza". Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu produkcjach. Oto zdjęcia z filmu, który do kin trafi 18 stycznia 2019 roku.
 • Patricia Kazadi
    Nie czułam się wtedy określana przez mój strój czy włosy – mówi w rozmowie z dziennik.pl Patricia Kazadi, aktorka i piosenkarka.
 • Patricia Kazadi
  Pewnie miało być ekstrawagancko i seksownie, a wyszło... Sami oceńcie, jak. Jedno jest pewne, decydując się na odważną stylizację, warto przemyśleć, czy jest się w stanie ją "udźwignąć".
 • Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan i Lara Gessler
  Wczorajszy wieczór dla wielu warszawskich bywalców był bardzo pracowity. Przed wyjściem na imprezę Martini - połączonej z pokazem Dawida Wolińskiego - trzeba było przecież zadbać o fryzurę, stylizację, manicure... Zobaczcie, kto podjął ten wysiłek i pojawił się na wydarzeniu.
 • Patricia Kazadi
  Prezenterka chce wprowadzić na rynek kompletną linię do makijażu, w skład której wchodziłyby pomadki do ust, lakiery do paznokci, maskary i cienie do powiek. W tym roku stworzyła limitowaną edycję siedmiu hybrydowych lakierów do paznokci. Gwiazda twierdzi, że było to jej marzeniem od dawna.
 • Patricia Kazadi
  Zdaniem Patricii Kazadi kobietom jest znacznie trudniej osiągnąć sukces w biznesie. Twierdzi też, że świat ten wciąż zdominowany jest przez mężczyzn. Prezenterka podziwia wszystkie kobiety, którym udało się tego dokonać, a do jej największych idolek należą Monika Olejnik, Ewa Minge i Teresa Rosati.
 • Patricia Kazadi
  Najwyraźniej coś jest w powszechnie panującym przekonaniu, że kobieta wygląda najlepiej w okolicach "30". Patricia Kazadi za miesiąc skończy 28 lat i nie da się ukryć, że jest w życiowej formie, jeśli chodzi o sylwetkę i seksapil, który od niej promieniuje. Coś nam się wydaje- patrząc na jej najnowsze zdjęcia - że wkrótce zostanie okrzyknięta polską Jennifer Lopez... Też tak myślicie...?
 • Patricia Kazadi
  Prezenterka nie lubi pokazywać się publicznie bez makijażu. Obawia się, że mogłaby zostać przyłapana przez paparazzich. Jej zdaniem na takich zdjęciach mało która gwiazda wyglądałaby bez make-upu korzystnie.
 • Patricia Kazadi, Katarzyna Zielińska i Zofia Ślotała
  Gwiazdy pokochały najnowsze trendy makijażowe. Dla Zofii Ślotały, Natalii Klimas i Kamili Szczawińskiej hitem nadchodzącego sezonu jest promienna, rozświetlona cera. Patricia Kazadi stawia natomiast na konturowanie twarzy, dzięki któremu zawsze dobrze wygląda na zdjęciach. Helena Norowicz za najciekawszy trend uznaje podkreślenie oczu w klasycznym stylu smoky eyes.