• Barbra i Jamie
  Jamie Foxx, Anne Hatheway, Hugh Jackman i Antonio Banderas pojawią się na płycie, na którą Barbra Streisand zaprosiła słynnych aktorów.
 • Katherine Heigl chce zabić kochankę męża
  Eklektyczny film Anthony'ego Burnsa można by od biedy scharakteryzować jako czarną komedię, ale ani tu śmieszno, ani straszno.
 • Katherine Heigl i jej niewierny mąż Patrick Wilson w "Home Sweet Hell"
  W sieci pojawił się zwiastun czarnej komedii "Home Sweet Hell".
 • Patrick Wilson w filmie "Stretch"
  Wytwórnia Universal Pictures odwołała premierę filmu "Stretch" w reżyserii Joe Carnahana.
 • Barbara Hershey w filmie "Naznaczony: Rozdział 2"
  Pierwsza część była hitem, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. Co więcej, również bije rekordy popularności. "Naznaczony: Rozdział 2" – opowieść o dalszych losach nękanej przez widma rodziny Lambertów zajęła najwyższe miejsce amerykańskiego box office'u, zgarniając 41 milionów dolarów. Żeby było ciekawiej na ekranach za oceanem zadebiutowała... w piątek trzynastego. Do polskich kin wejdzie już 20 września.
 • "Obecność"
  Bohaterowie "Obecności" są prawdziwi. Lorraine Warren i jej mąż Ed zrobili zawrotną karierę jako demonolodzy badający zjawiska paranormalne, m.in. słynne nawiedzenie domu w Amityville. Film Jamesa Wana także oparty jest na prowadzonej przez nich sprawie – rzekomo tak drastycznej, że dopiero niedawno zostały ujawnione jej kulisy. I już nawet ten marny chwyt reklamowy może dać pojęcie, jaką jest produkcją.
 • "Obecność" – wyłącznie ograne chwyty
  James Wan próbuje nabrać widzów na "Obecność" – kolejną historię o nawiedzonym domu.
 • Marcin Dorociński i Patrick Wilson w filmie "Jack Strong"
  Ekipa "Jacka Stronga" – filmowej opowieści o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim – przenosi się do Waszyngtonu, gdzie ruszy kolejna tura zdjęć. My zaś przedstawiamy pierwsze kadry z gorąco oczekiwanej produkcji Władysława Pasikowskiego, która do kin trafi 7 lutego 2014 roku.
 • "Obecność" – Vera Farmiga bada zjawiska paranormalne
  Zanim powstało Amityville, było Harrisville. "Obecność" w reżyserii Jamesa Wana, opowiada historię Eda i Lorraine Warrenów (Patrick Wilson, Vera Farmiga), światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. W polskich kinach od 26 lipca.
 • "Jack Strong" – ruszyły zdjęcia do nowego filmu Władysława Pasikowskiego
  Znany amerykański aktor Patrick Wilson i Dagmara Domińczyk, amerykańska aktorka polskiego pochodzenia, występują w filmie Władysława Pasikowskiego o Ryszardzie Kuklińskim. Kolejne zdjęcia do thrillera "Jack Strong" kręcono w środę w Warszawie. Kuklińskiego gra Marcin Dorociński.