• Patrycja Mikuła
  Patrycja Mikuła, koleżanka Natalii Siwiec i dziewczyna piłkarza Montrealu Impact, Krzysztofa Króla, pochwaliła się zdjęciami z egzotycznych wakacji. Polka właśnie spędza urlop na Jamajce. Zobacz koniecznie!
 • Patrycja Mikuła
  Patrycja Mikuła - bo to niej mowa - przyjaciółką Natalii jest tylko na planie show, w którym obie biorą udział. W realu dziewczyna wyznała, że jest tak mądra, iż szybko zauważyła, że "Miss Euro" chce ją wykorzystać (w jaki konkretnie sposób - tego nie wiadomo) i po miesiącu pracy nad programem zerwała z nią kontakt. Nie oznacza to jednak, że chce zniknąć z polskiego show-biznesu. Wnioskując po tym, jak pozuje fotografom na imprezach i dumnie pokazuje swoje kuszące ciało, można stwierdzić, że "salonowe życie" to jej żywioł. Myślicie, że zaistnieje...?
 • Natalia Siwiec
  Patrycję Mikułę mieliśmy okazję zobaczyć w reality show Natalii Siwiec, jako jej przyjaciółkę, która przyleciała ze Stanów Zjednoczonych. Okazuje się jednak, że panie tylko odgrywają przyjaźń, a prywatnie mają na swój temat bardzo negatywne zdanie.
 • Patrycja Mikuła, Krzysztof Król
  Patrycja Mikuła na co dzień dodaje uroku piłce nożnej, jako żona piłkarza Piasta Gliwice, Krzysztofa Króla. Jej urodę docenili także Amerykanie. Pochodząca z Rzeszowa modelka zrobiła furorę w USA jako jedna z najładniejszych dziewczyn w MMA. Na swoim koncie ma także dwa tytuły dziewczyny miesiąca amerykańskiej edycji "Playboya".