• Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Kukulski, Ewa Chodakowska
  2013 rok zaowocował w polskim show biznesie kilkoma nowymi gwiazdami. Której z nich uda się zadomowić w nim na dłużej, a kto zakończy karierę równie szybko, jak ją rozpoczął? Oto debiutanci ostatniego roku. Komu kibicujecie?
 • Patrycja Wojnarowska Joanna Majstrak i Beata Kozidrak
  Zbyt krótkie, zbyt obcisłe, zbyt głęboko wycięte, a często także niedopasowane do figury i wieku i raczej obnażające niedostatki, niż podkreślające atuty ciała - oto nasz subiektywny ranking najbardziej żenujących stylizacji polskich gwiazd w mijającym roku.
 • Filip Chajzer
  Filip Chajzer dzięki prześmiewczemu reportażowi o modowych blogerach, przeżywa aktualnie swoje medialne 5 minut. Dziennikarz zapewnia jednak, że show biznes to nie jego bajka i wyśmiewa świat celebrytów.
 • Sposoby polskich celebrytów na zwrócenie uwagi mediów
  Celebryci są w stanie zrobić wiele, byle zwrócić na siebie uwagę mediów i zaistnieć w show biznesie. Oto kilka najbardziej desperackich patentów. Które z nich przyniosły najlepszy efekt?
 • Bielizna na widoku
  Trochę trudno w to uwierzyć, ale istnieją firmy, którym zależy na tym, aby na organizowanych przez nie imprezach promocyjnych pojawiła się Patrycja Pająk - 20-latka, którą były chłopak oskarżył o to, że zafundowała sobie operację powiększenia piersi na jego koszt, ale bez jego zgody. Dziewczyna gorliwie wykorzystuje swoje "5 minut" i pojawia się wszędzie, gdzie może, a przy okazji pokazuje, co może. Na prezentacji jednej z firm obuwniczych zaprezentowała się w bardzo kusej mini. Siedząc w niej na pufie, nowa celebrytka miała problemy z utrzymaniem pod kontrolą intymnych części ciała...
 • Monika Pietrasińska
  Dla niektórych celebrytek nagość jest gwarantem sukcesu. Rozbierane sesje w magazynach dla panów odchodzą już do lamusa. Teraz gwiazdy mają nowy sposób na zaistnienie - ekshibicjonizm na publicznych imprezach. One rozebrały się dla medialnego szumu!
 • Galeria najbardziej żenujących polskich celebrytek
  Jedni twierdzą, że dzięki nim show-biznes nabiera kolorytu, zdaniem innych zaś przynoszą wstyd branży rozrywkowej. Oto nasz subiektywny ranking najbardziej obciachowych polskich celebrytek.
 • Celebrytki, które mają ambitne plany podboju show biznesu
  Znane z tego, że są znane, polskie celebrytki nie zamierzają poprzestawać na bywaniu na salonach. Niektóre z nich mają ambitne, artystyczne plany podboju show biznesu. Czy którejś z nich uda się zrealizować te marzenia?
 • Z mitu o tym, że by zostać aktorką czy piosenkarką nie trzeba umieć nic, a wystarczy ładnie wyglądać, większość wyrasta już w szkole podstawowej. Jednak nie Patrycja Pająk, która wciąż żyje w przekonaniu, że choć niewiele potrafi, zrobi karierę w show biznesie.
 • Patrycja Pająk na pokazie Macieja Zienia
  Patrycja Pająk zaistniała w polskich mediach, dzięki procesowi o implanty, jaki wytoczył jej były chłopak. Obecnie zyskała już status celebrytki i jest zapraszana na branżowe imprezy. Zobacz, jak lansowała się na salonach.