• 1. "Filiżanka" – Michał Wiśniewski
    "Szacun dla każdego, kto wytrwał do końca" – napisał jeden z internautów w komentarzu do nowego numeru Michała Wiśniewskiego. "Filiżanka" została w sieci okrzyknięta "najgorszą piosenką roku 2013", ale nie tylko ona sprawiała, że "więdły nam uszy". Oto najbardziej – naszym zdaniem – denerwujące (ze względów muzycznych lub tekstowych) polskie hity ostatnich 12 miesięcy.
  • Angelika Fajcht to modelka o której ostatnio zrobiło się głośno za sprawą jej występu na scenie "Dzień Dobry TVN", gdzie "akompaniowała" początkującej wokalistce Patty. Podczas, gdy cała Polska śmieje się z jej "gry" na gitarze, ona sama jest przekonana, że perfekcyjnie wykonała swoje zadanie.
  • Żenujący występ Patty i jej "instrumentalistek" w "Dzień Dobry TVN" błyskawicznie stał się pośmiewiskiem Internetu. CeZik postanowił przyjrzeć się temu wykonaniu nieco bliżej i odkrył jego drugie dno. "Zaklętą Antylopę" tylko w jeden dzień obejrzało ponad 600 tys. internautów.
  • Na muzycznej scenie programu "Dzień Dobry TVN" zaprezentowało się już wielu mniej lub bardziej znanych artystów. Jeden z ostatnich występów przejdzie jednak do historii jako kandydat do tytułu "największej żenady telewizji". Zobacz nagranie, z którego śmieje się cały Internet.