• Elizabeth Olsen, czyli filmowa Wanda Maximoff / Scarlet Witch na premierze filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" w Londynie
  "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" jest jak komiksowe spotkanie na szczycie – Avengers pojawiają się na ekranie praktycznie w komplecie. Nie inaczej było na europejskiej premierze produkcji braci Russo, którą – sądząc po niezwykle entuzjastycznych pierwszych recenzjach – może być hitem wiosny i lata 2016.
 • "Kapitan Ameryka: wojna bohaterów" w kinach od 6 maja
  Już jest widowiskowy, ostateczny zwiastun superprodukcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. A w nim nowy Spider-Man w osobie Toma Hollanda.
 • Robert Downey Jr. na premierze filmu "Avengers: Czas Ultrona"
  Oczekiwania są ogromne, w końcu pierwsza odsłona przygód połączonych sił superbohaterów odniosła gigantyczny sukces, stając się trzecim z najbardziej kasowych filmów w historii kina. Czy "Avengers: Czas Ultrona" uda się ta sama sztuka? W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera superprodukcji Jossa Whedona, a na czerwonym dywanie stawili się jej (super)bohaterowie.
 • Johnny Depp w Berlinie
  Johnny Depp zaliczył dużą wpadkę na gali Hollywood Film Awards, gdzie pojawił się w stanie wskazującym na znaczne spożycie, a na scenie bełkotał, chwiał się i przeklinał. Słynny aktor nie skomentował swego dziwnego zachowania tamtego wieczora. Teraz przyjechał do Berlina promować najnowszy film i chyba znów nie był w najlepszej formie. Ale może się mylimy, zobaczcie sami…
 • Pierwsze 24 godziny kryzysu na Wall Street
  "Chciwość" to oparty na dialogach thriller na czasy kryzysu. Role czarnych charakterów przejmują w nim rekiny finansjery.
 • "Ksiądz" Paul Bettany
  W alternatywnej rzeczywistości od wieków trwa wojna ludzi z wampirami. Jednym z jej weteranów jest tytułowy ksiądz, który odłożył już kołek na półkę. Musi jednak wrócić do walki, gdy wampiry porwą jego siostrzenicę. "Ksiądz" to trójwymiarowa ekranizacja manhwy, czyli koreańskiej powieści graficznej autorstwa Min-woo Hyunga. Reżyseruje spec od efektów wizualnych, Scott Stewart, a grają Paul Bettany, Karl Urban i Christopher Plummer.