• Paulina Chylewska z mężem
  Prezenterka docenia i chwali umiejętności kulinarne swojego męża – dziennikarza sportowego Marcina Feddka. Choć zazwyczaj on króluje w ich domowej kuchni, to Paulina Chylewska również wykazuje się sporą wyobraźnią – jest mistrzynią zwłaszcza w gotowaniu zup. Poza tradycyjnymi polskim daniami, obydwoje preferują potrawy iście śródziemnomorskie – pasty, makarony, ryby i owoce morza.
 • Paulina Chylewska
  Po 21 latach pracy w telewizji publicznej Paulina Chylewska rozstaje się z TVP. Poinformowała o tym sama stacja na oficjalnym profilu telewizyjnej Jedynki na Facebooku.
 • Anna Lucińska
  27 lutego wystartuje nowy program śniadaniowy "Dzień dobry Polsko", który będzie następcą "Kawy czy herbaty?". Wśród nowych prowadzących znalazła się m.in. Anna Lucińska, aktorka i modelka. 
 • Anna Popek, Agata Młynarska
  Po wakacjach program Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" nie powróci na antenę TVP1. Zastąpić ma go nowa produkcja zatytułowana "Co słychać Polsko?". Poprowadzą ją Anna Popek i Paulina Chylewska.
 • Paulina Chylewska
  Powiedzenie o niej, że jest obecnie bardzo szczupła, byłoby dość mocno nieprecyzyjne... Trudno nam sobie nawet wyobrazić, jak mały rozmiar ubrań nosi aktualnie prezenterka. Niestety, w jej przypadku ciągłe chudnięcie nie daje dobrych efektów. Zgadzacie się?
 • Metamorfoza Pauliny Chylewskiej
  O tym, że Paulina Chylewska ma problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała, plotkuje się nie od dziś. Teraz do tej tajemnicy poliszynela zostaną pewnie dołączone krytyczne spostrzeżenia na temat jej urody. Zobaczcie najnowsze zdjęcia prezenterki.
 • Paulina Chylewska.
  Podczas poniedziałkowego Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej prezenterka zachwycała idealną sylwetką.
 • Kandydatki na prowadzącą "Bitwę na głosy 2"
  Wiosną przyszłego roku TVP2 szykuje kolejną edycję "Bitwy na głosy". Aktualnie trwają prace nad kompletowaniem obsady programu. Kandydatkami na prowadzącą są Magda Mielcarz, Agnieszka Szulim i Paulina Chylewska. Która z nich, u boku Huberta Urbańskiego będzie pełniła rolę gospodyni show?
 • Noc Muzeów była okazją między innymi do przyjrzenia się „od kuchni” Telewizji Polskiej. Jedną z największych atrakcji z pewnością była możliwość spotkania gwiazd szklanego ekranu. W szczególności – atrakcyjnych prezenterek w precyzyjnie dobranych kreacjach. Na okoliczność organizowanej przez TVP „Nocy z Gwiazdami” większość pań wyciągnęła z szaf odświętne kreacje. Zobacz, jak się wystroiły.
 • Kreacje na 13. Balu Dziennikarzy
  Na co dzień znamy ich głównie z ekranów telewizorów: programów publicystycznych i serwisów informacyjnych. A jak gwiazdy dziennikarstwa prezentują się na czerwonym dywanie? Odpowiedzią na to pytanie był doroczny, trzynasty już Bal Dziennikarzy. Ta prestiżowa impreza zawsze przyciąga największe nazwiska branży i obfituje w niezwykle strojne kreacje. Jak było tym razem? Dla kogo trzynastka okazała się szczęśliwa? Zobacz!