• Kadr z filmu "Atak paniki" Pawła Maślony. Komedia w kinach od 19 stycznia 2018 roku
    Film "Atak paniki" Pawła Maślony będzie walczył o Kryształowy Glob, czyli główną nagrodę na 53. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach; w konkursie głównym znalazła się także polska koprodukcja pt. "Kawki na drodze”.
  • Paweł Maślona na festiwalu filmowym w Gdyni
    "Atak paniki" był jedną z najciekawszych propozycji podczas ostatniego Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Obraz zbiera dobre recenzje i prowokuje do zadawania pytań. - Główna maksyma, jaka nam dziś towarzyszy brzmi: „Kontroluj się!”. Kontroluj się, czyli nie pal, nie bierz narkotyków, uprawiaj sport. Śmierć też próbuje się w ten sposób zracjonalizować. Ile razy słyszymy teksty w rodzaju „Gdyby nie palił papierosów albo zdrowiej się odżywiał, wciąż by żył”? A przecież to droga donikąd, bo śmierć nie zawsze ma sens i daje się wytłumaczyć za sprawą logiki. Czasem po prostu zdarza się i już – mówi nam Paweł Maślona
  • Kadr z filmu "Atak paniki" Pawła Maślony. Komedia w kinach od 19 stycznia 2018 roku
    "Atak paniki" to debiut jak marzenie. Pawłowi Maślonie udało się zrealizować film jednocześnie wyrafinowany i przystępny, skłaniający do refleksji i nieodparcie zabawny. Charakteryzujące reżysera wyczucie, które sprawia, że jego humor jest zawsze bezpruderyjny, lecz nigdy rubaszny, bez wątpienia może zawstydzić twórców większości polskich komedii ostatnich lat.