WIG 20 na minusie, ale złoty zaczął się umacniać
23 września 2011 W piątek po południu WIG 20 nadal był na minusie, choć mniejszym niż w
południe. Spadki ograniczyły tez inne europejskie giełdy. Po interwencji
NBP na rynku złoty zaczął się umacniać.