Pawlak: Miliardowe oszczędności dzięki ustawie
20 sierpnia 2011 Oszczędności rzędu trzech miliardów złotych rocznie dla obywateli i firm da przyjęta w piątek przez Sejmu ustawa o redukcji obowiązków informacyjnych - oświadczył wicepremier Waldemar Pawlak. Podkreślał, że posłowie byli w głosowaniu niemal jednomyślni.