Pawlak nie poszedł do prezydenta, bo pojechał na bal
05 marca 2011 Wicepremier Waldemar Pawlak nie przyszedł na czwartkowe konsultacje u prezydenta w sprawie terminu i czasu trwania wyborów parlamentarnych. Zamiast niego pojawiła się wicemarszałek Sejmu Ewa Kierzkowska. Teraz wiadomo, dlaczego. Pawlak wybrał się na słynny, prestiżowy bal w Operze Wiedeńskiej - donosi "Super Express".