• Jesień, zdjęcie ilustracyjne.
  To jeszcze nie koniec ciepłych dni. Synoptycy przewidują, że prawdziwe ochłodzenie nastąpi dopiero w listopadzie. Jednak do tego czasu pogoda przynajmniej kilka razy nas zaskoczy.
 • Sa Calobra, Majorka, Hiszpania
  Początek roku szkolnego to symboliczne rozpoczęcie sezonu na ukochane przez Polaków city-breaki. Po upałach ani śladu, a ceny biletów lotniczych odczuwalnie spadają. W takich warunkach aż prosi się o mały city break, nawet przy muzealnej pogodzie.
 • szkoła
  Dyrektorzy przyznają wprost: pierwszy miesiąc nauki to będzie prowizorka. 
 • Pogodna jesień
  Ładna pogoda powinna utrzymać się do weekendu. Bezchmurne niebo, brak opadów i chłodne noce - tak przedstawia się prognoza pogody na najbliższe dni. Rano w wielu miejscach będą utrzymywały się mgły, miejscami gęste, ograniczające widzialność nawet do 100 metrów.
 • Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się ostatnio na obniżenie zarówno głównej stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego, jak i stopy lombardowej, której wysokość to obecnie 3 punkty procentowe. Czy wpłynęły one na wysokość oprocentowania dostępnych na rynku kredytów samochodowych? Sprawdźmy!
 • Plaża w okolicach hiszpańskiego Levante
  Wysokie temperatury powietrza i wody przyciągają tysiące Francuzów na plaże Atlantyku i Morza Śródziemnego. To ma być najbardziej letni weekend tej jesieni.
 • Słoneczna pogoda
  Pierwsze październikowe dni będą pogodne i ciepłe. Przez najbliższy tydzień nie będzie gwałtownej zmiany pogody - zapowiada Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
 • Maksymalny wskaźnik oprocentowania nominalnego kredytu w Polsce, to obecnie 16%. Korzystniejsze oprocentowanie zobowiązania winno niejako z założenia charakteryzować kredyt samochodowy, ponieważ samo nabywane auto staje się jednocześnie zabezpieczeniem kredytu. Gdzie parametry kredytowania są obecnie najlepsze? Sprawdzamy to w październikowym wydaniu rankingu TotalMoney.pl.
 • W październiku najtaniej pożyczymy 5 tysięcy złotych w Invest Banku i w Banku Millennium – bez względu na to, czy jesteśmy nowymi, czy obecnymi klientami banku. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród polskich banków, która jest podstawą naszego październikowego rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych.
 • W którym banku osoba samotna otrzyma kredyt na mieszkanie na najkorzystniejszych warunkach? Jakie mieszkanie może kupić za 144 tysiące złotych? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w październikowym rankingu kredytów mieszkaniowych TotalMoney.pl.