• Sztuczne paznokcie z owadami
  Moskiewskie studio paznokci zaskoczyło swoich klientów nową usługą...
 • Piękne dłonie
  Cienkie, łamliwe paznokcie mogą być głównym objawem niedoboru witamin i minerałów. To czas, by zmienić codzienne nawyki żywieniowe i uzupełnić naszą dietę o zdrowe produkty. Jadłospis bogaty w odpowiednie składniki pomoże zregenerować paznokcie, aby znów stały się mocne i zdrowe.
 • Letni manicure
  Trendy zmieniają się dość szybko, a pory roku mają duży wpływ na to jaki kolor lakieru do paznokci wybierzemy. Latem i wiosną świetnie wyglądają barwy pastelowe, jesienią i zimą natomiast przygaszone. Kolor paznokci wybieramy do karnacji, stroju, okoliczności, ale też często ich kolor zdradza charakter i upodobania ich właścicielki. Spójrz, jaki kolor wybrała, a dowiesz się, czy jest skromna i nieśmiała czy raczej energiczna i kreatywna.
 • Modny manicure
  W manicure, podobnie jak w modzie, trendy zmieniają się praktycznie co sezon, więc chcąc mieć modne i zadbane dłonie, warto być z nimi na bieżąco.
 • Baleriny
  Wysokie temperatury i suche powietrze - te cechy lata mają duży wpływ na kondycję ciała, począwszy od włosów i oczu, przez skórę, kończąc na stopach. Co zrobić, gdy doskwierają ciepło i duszność, a my nie możemy pozwolić sobie na zdjęcie obuwia w biurze czy tramwaju i chwilę ulgi? Istnieje wiele sposobów, dzięki którym zdrowie i dobra kondycja naszych stóp są możliwe.
 • Domowy manicure
  Domowa pielęgnacja paznokci może być równie skuteczna jak ta wykonywana w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Wystarczą tylko odpowiednie preparaty, ale zdaniem fachowców w tym przypadku dużo lepiej sprawdzają się naturalne produkty takie jak olej kokosowy, olej rycynowy czy oliwa z oliwek niż gotowe odżywki z drogerii. Tajemnica pielęgnacji tkwi także regularnie wykonywanym manicurze oraz zdrowej diecie i odpowiedniej suplementacji.
 • Letni manicure
  W tym sezonie letnim na paznokciach zdecydowanie króluje czerwień w różnych jej odcieniach, poczynając od malinowej odsłony, a kończąc na gotyckim burgundzie. Obok burgundu prym wiedzie niezawodna czerń i granat przypominający bardziej niebo o północy aniżeli nasycony niebieski. Jest również dobra wiadomość dla miłośniczek jasnego manicure – latem paznokcie możemy pomalować na biało lub wybrać jeden z odcieni nude. Modne jest również srebro i złoto w wersji matowej i metalik.
 • Produkty, które zawierają cynk
  Cynk odgrywa w naszym organizmie bardzo ważną rolę. Mimo to w naszym ciele znajdują się jego śladowe ilości od 1,5 do 3 gram. Pierwiastek odpowiada m. in. za piękny wygląd skóry, włosów i paznokci, pozwala prawidłowo odczuwać smaki i zapachy. Jest niezbędny dla dzieci i młodzieży do prawidłowego wzrostu i rozwoju płciowego. Jest konieczny do prawidłowego działania niektórych hormonów, np. insuliny.
 • Manicure
  W najbliższym sezonie paznokcie są niczym… płótno. Bo obecnie manicure jest formą sztuki, która podkreśla nasz charakter i uzupełnia stylizację. Trendy paznokciowe wiosna/lato 2017 to gra kolorami i zabawa z designem. Co nosimy w tym roku na paznokciach? Odpowiada Antonina Papiewska, stylistka paznokci gwiazd z salonu Pardon My French w Warszawie.
 • Manicure
  Zdejmujemy rękawiczki i… pokazujemy pazurki. W tym sezonie paznokcie przypominają małe dzieła sztuki. Wśród gorących trendów znajdą też z pewnością dla siebie inspiracje miłośniczki klasyki. To jak „ubieramy” paznokcie, by zostać uznaną za mani victim? Podpowiada Antonina Papiewska, stylistka paznokci gwiazd z salonów Pardon My French w Warszawie.