Pele opuścił oddział intensywnej terapii po operacji guza okrężnicy
16 września 2021Legendarny brazylijski piłkarz Pele opuścił oddział intensywnej terapii i - jak sam mówi - jest gotowy na 90 minut i doliczony czas. Trzykrotny mistrz świata przeszedł na początku września operację guza okrężnicy i przebywa w szpitalu im. Alberta Einsteina w Sao Paulo.