Pele wyszedł ze szpitala. Legendarny piłkarz jest już po operacji
16 listopada 2012 Legendarny piłkarz
Pele opuścił szpital w Sao Paulo, pięć dni po przejęciu
operacji stawu prawego biodra. 72-letni Brazylijczyk narzekał
na uciążliwe bóle w nodze od dłuższego czasu, a lekarze
zdecydowali się na zabieg po przeprowadzeniu rutynowych
badaniach.