• Kobieta z perfumami w ręku
  Czy wiecie, że to, w jaki sposób odbiera nas płeć przeciwna, w dużej mierze zależy od zapachu, który wokół siebie roztaczamy? Im lepiej dobrany do chemii własnego organizmu, tym większa szansa na pozostawienie po sobie pozytywnego wrażenia. Bo to, jak pachniemy, determinuje nie tylko nasz stan umysłu, ale także emocje otaczających nas osób.
 • Isaiah Mustafa
  Isaiah Mustafa, uznany w 2010 roku za najpiękniejszego człowieka, odwiedził Polskę. Aktor znany z zabawnych reklam Old Spice, przyznaje, że jest doskonałym doradcą w kwestiach damsko-męskich i chętnie się podzieli kilkoma radami z polską publicznością.
 • Kobieta używająca perfum
  Pożądanie to coś, czego nie da się zamknąć we flakonie z perfumami. Jednak czy odpowiednia kompozycja nut zapachowych może pobudzić nasze zmysły na tyle, aby to pożądanie wzbudzić? Na to pytanie odpowiada seksuolog dr Stephen Snyder.
 • Z higieną na bakier...
  Mycie włosów co sześć tygodni, albo chodzenie w tych samych spodniach przez miesiąc... Wydawać by się mogło, że tego rodzaju nawyki kłócą się z obrazem bożyszcza kobiet, a jednak... Zobacz galerię!
 • Krzysztof Rutkowski
  Z magazynu w podwarszawskich Regułach skradziono perfumy, które należą do firmy reprezentowanej przez męża Marty Kaczyńskiej. Towar wart był niemal milion złotych.
 • Perfumy
  Zapach jest jak ubranie, za jego pomocą możemy w pełni kreować swój wizerunek, podkreśla senselier Marta Siembab. Radzi też, jak stworzyć własną perfumeryjną garderobę i jak zachować kulturę noszenia perfum.
 • Kobieta w perfumerii
  Naukowcy sugerują, że naturalny zapach człowieka odgrywa znacznie większą wagę w doborze partnera niż pierwotnie sądzono.
 • Perfumy
  W dobie, kiedy koncerny kosmetyczne na potęgę kreują komercyjne zapachy, trudno o zapach, który będzie niczym nasza druga skóra. Są jednak miejsca, jak paryska perfumeria Nose, gdzie specjaliści wybiorą aromatyczną kompozycję zgodną z naszym charakterem.
 • Przed nami wiele okazji, podczas których nienaganna prezencja jest konieczna – firmowe spotkania świąteczne, Wigilia wśród najbliższych, odwiedziny u krewnych i w końcu – Sylwester. Chcesz za każdym razem wyglądać elegancko, nie tracąc jednocześnie czasu i energii na przygotowania? Kieruj się poniższymi zasadami.
 • Kobieta w perfumerii
  Jesień to czas, kiedy otulamy się bardziej wyrazistymi aromatami. Jak zauważa Sergiusz Osmański - dyrektor artystyczny Sephora Polska, również domy perfumeryjne postawiły na wyrazistość zapachów i proponują swoim klientom bardziej charakterystyczne perfumy.