• Pewna siebie kobieta
  Niektórzy rodzą się pewni siebie i przebojowo wchodzą w kolejne etapy swojego życia. Inni muszą włożyć wiele pracy, by sukcesywnie podnosić poczucie własnej wartości. Budowanie pewności siebie to często długotrwały proces. Oto pięć sposobów, które możesz zastosować od zaraz.
 • Pewna siebie kobieta
  Mając pewność siebie, łatwiej próbujemy nowych rzeczy, przyciągamy do siebie innych ludzi i czerpiemy radość z każdej chwili. Często jednak coś nie pozwala nam być w pełni zadowolonymi z siebie, usatysfakcjonowanymi i dlatego niepotrzebnie doszukujemy się w sobie wad i kompleksów. Przedstawiamy kilka metod, za pomocą których możemy poprawić swoją samoocenę i poczuć się pewnymi siebie kobietami.
 • Pewna siebie kobieta
  Gdy kobieta czuje, że dobrze wygląda uważa, że może więcej osiągnąć – z tym stwierdzeniem zgadza się aż 78% Polek. Nowoczesne kobiety postrzegają bowiem atrakcyjny wygląd jako drogę do lepszego samopoczucia i zyskania pewności siebie oraz tego, że są w stanie poradzić sobie ze wszystkim, co stanie im na drodze - wynika z raportu Compeed® „Kobiety nie do zatrzymania”.
 • Matka z córką
  Jaś chciałby polecieć w kosmos i już nigdy nie wracać. Julka marzy o tym, żeby być niewidzialną, a Bartek zburzyłby wszystkie szkoły. Co zrobić, gdy dziecko ma takie marzenia? Jak „Nie chce mi się, nie potrafię” zamienić na „Dam sobie radę!”? Oto 6 prostych reguł, które pomogą przeprowadzić dziecko od porażek w szkole do sukcesów w życiu.
 • Zawstydzona kobieta
  Dwie na pięć dziewcząt tracą pewność siebie, gdy wchodzi w okres pokwitania. Jako przyczyny eksperci wskazują nadmierną seksualizację kultury oraz wciąż obecne stereotypy związane z płcią. Pewność siebie łatwiej jest zachować dziewczętom mającym proaktywny stan umysłu. Zdaniem naukowców możliwe jest wypracowanie takiej postawy.
 • Ola Szwed to kolejna polska celebrytka, która postanowiła podzielić się refleksją na temat tego, co zyskała dzięki sesji dla "Playboya". W jej przypadku bowiem, rozbierane zdjęcia były formą psychoterapii.
 • Doda słynie z wysokiej samooceny i niczym niezmąconej pewności siebie. Piosenkarka często podkreśla, że uważa siebie za ideał niemal pod każdym względem. Ostatnio stwierdziła, że wszystkie kobiety powinny być takie jak ona.
 • Problemy z erekcją?
  Męska pewność siebie i świadomość swoich możliwości seksualnych różni się w poszczególnych regionach Europy. Do takich wniosków doszli naukowcy badający „jakość” erekcji w 12 krajach Starego Kontynentu.
 • Kobieta z komputerem
  Uzależnienie od Facebooka zbiera coraz większe żniwo. Co ciekawe, na popadnięcie w ten nowy nałóg bardziej podatne są kobiety. Do nałogu predestynują określone cechy psychiczne – brak pewności siebie i ekstrawersja. Objawy bywają natomiast podobne jak w przypadku alkoholizmu czy narkomanii…
 • Emma Stone
  Emma Stone przedkłada pewność siebie nad wygląd zewnętrzny.