• Surferzy na brzegu oceanu
  Opaleni ludzie przechadzający się w strojach kąpielowych po ciepłej plaży, wysokie fale niosące surferów, którzy jak gdyby nigdy nic wpadają do wody i wracają z powrotem na białe, pieniste grzbiety… Nie tym razem! Dzisiaj pokażemy Wam kilka miejsc do uprawiania zimowego surfingu, od najcieplejszego zaczynając, na arktycznych kończąc. Przygotujcie się na orzeźwiający, zimny prysznic.
 • Mężczyzna
  Golenie brzytwą jest dużo bardziej skuteczne niż maszynką do golenia, a także sprawia, że później zarost rośnie wolniej. Dlatego mężczyźni coraz chętniej korzystają z usług golibrody. W czasie zabiegu profesjonalnego golenia mogą się także zrelaksować.
 • Mężczyzna
  Golenie brzytwą jest dużo bardziej skuteczne niż maszynką do golenia, a także sprawia, że później zarost rośnie wolniej. Dlatego mężczyźni coraz chętniej korzystają z usług golibrody. W czasie zabiegu profesjonalnego golenia mogą się także zrelaksować.
 • Kosmetyki dla mężczyzn
  Skończyły się czasy, kiedy to mężczyźni podbierali kosmetyki swoim partnerkom. Dziś sytuacja się odwróciła - to dbający o siebie panowie muszą strzec swoich kosmetycznych skarbów przed płcią piękną.
 • Jak golić?
  Zaczerwienienia, krosty, krew... Ten codziennych męski rytuał jakim jest golenie, potrafi przysporzyć nie lada frustracji. Obowiązkowe 10 minut przed lustrem nie musi źle się kojarzyć... Zobacz galerię!
 • Zdjęcie i krótki filmik przedstawiające taką scenę mogłyby z powodzeniem reklamować pornograficzny film pt. "Salezjańska szkoła seksu oralnego" - komentuje Joanna Senyszyn aferę wokół otrzęsin w lubińskim gimnazjum.
 • Manifestacja uczniów w obronie księdza
  Ruch Palikota domaga się, by resort edukacji podjął działania ws. salezjańskiego gimnazjum w Lubinie, a osoby pełniące w placówce kierownicze stanowiska poniosły konsekwencje służbowe. W tej sprawie RP chce skierować pismo do szefowej MEN Krystyny Szumilas.
 • Skandal w salezjańm gimnazjum. Uczniowie bronią księdza: To hołd kociaków
  Prokuratura zajmie się sprawą otrzęsin w salezjańskim gimnazjum w Lubinie. Na zdjęciach z imprezy widać, jak uczniowie klęczą i zlizują z kolan dyrektora placówki białą pianę. Kuratorium zapowiada kontrolę. W środę absolwenci i uczniowie zorganizowali pikietę w obronie szkoły.
 • Golące ratowniczki
  Dowcipem i kreatywnością wykazali się producenci akcesoriów do golenia dla mężczyzn. Misją stworzonego przez nich "Golącego Patrolu" jest walka z wybujałym owłosieniem Polaków. Akcja ma na celu uświadomienie, że golenie może być przyjemne, a do tego bardzo seksowne. Zobacz!
 • Chciał wysmarować pianką Murdocha. Pójdzie do więzienia
  Na sześć tygodni więzienia został skazany we wtorek przez brytyjski sąd mężczyzna, który w czasie przesłuchania medialnego magnata Ruperta Murdocha w Izbie Gmin 19 lipca próbował obrzucić go pianą do golenia.