• Benjamin Steffen cieszy się ze zwycięstwa nad Radosławem Zawrotniakiem
  Polscy szermierze nie przywiozą z mistrzostw świata medalu w rywalizacji indywidualnej. W piątek do strefy medalowej nie awansował nikt z szablistek i szablistów, w sobotę nie udało się we florecie, a w niedzielę Polska bardzo szybko straciła szansę w szpadzie.
 • Janusz Korwin-Mikke
  W piątek lider Kongresu Nowej Prawicy spoliczkował innego europarlamentarzystę - Michała Boniego. Okazuje się jednak, że Janusz Korwin-Mikke po podobne metody sięgał już wcześniej.
 • SLD chce refundacji in vitro z budżetu województwa
  SLD zaproponował poprawkę do budżetu województwa mazowieckiego, która ma zagwarantować 1 mln zł na refundację metody in vitro - poinformowała PAP wiceprzewodnicząca mazowieckiego sejmiku Katarzyna Piekarska (SLD).
 • Politycy planują kampanię wyborczą: spotkania z wyborcami, internet, debaty
  Wizyty w domach wyborców, profile na Facebooku i spoty w serwisie YouTube, rozdawanie grosików na szczęście oraz tematyczne debaty z kontrkandydatami - to niektóre pomysły polityków na kampanie wyborcze.
 • Chcą napisać od nowa paragraf o obrazie uczuć religijnych
  SLD chce tak zmienić kodeks karny, by prokuratura nie ścigała już z urzędu za obrazę uczuć religijnych, lecz by następowało to na wniosek osoby pokrzywdzonej. Projekt w tej sprawie ma trafić wkrótce do Sejmu.
 • "Kaczyński wciąga w tę tragedię pół narodu"

  Katarzyna Piekarska z SLD nie ma wątpliwości, co powinien zrobić szef Prawa i Sprawiedliwości. Jej zdaniem, Jarosław Kaczyński powinien się wycofać, bo w swoją traumę po katastrofie smoleńskiej wciąga "pół narodu".