• Piękna kobieta
  Co zrobić, by zawsze wyglądać promiennie i zachwycać innych? Nie jest to trudne, wystarczy pamiętać o kilku najważniejszych zasadach, które mają zbawienny wpływ na samopoczucie i urodę.
 • Szymon Majewski
  Wiosna zbliża się wielkimi krokami, warto więc przygotować się na jej nadejście. Każdemu, kto chce znać receptę na to, jak być pięknym, nie tylko o tej porze roku, Szymon Majewski udziela kilku cennych wskazówek.
 • Kobieta przeglądająca się w lustrze
  Philips opublikował wyniki swojego światowego badania „Globalny stan piękna”. Celem badania przeprowadzonego w jedenastu krajach było sprawdzenie, czym dla kobiet jest uroda, jaką rolę odgrywa w ich życiu oraz jak zmieniły się zabiegi pielęgnacyjne i postrzeganie branży kosmetycznej w ostatnich latach. Do rozmowy zaproszono ponad 11 000 kobiet z całego świata, w tym Polki. Oto najważniejsze płynące z nich wnioski.
 • 7. Air Asia
  Pracodawcy wymagają od nich stalowych nerwów, doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz doświadczenia w obłaskawianiu "trudnych pasażerów"... Poza tym każda z nich dysponuje ponadprzeciętną urodą. Portal BS Aeronautics przygotował ranking 10 linii lotniczych, zatrudniających najatrakcyjniejszy personel pokładowy!
 • kanony piękna w Koreach
  Jak zmieniało się pojęcie piękna i elegancji w Korei? Po podziale na północ i południe, różnice są diametralne. Podczas gdy w państwie Kim Dzong Una króluje minimalizm i wojskowy styl, Korea Południowa podąża za trendami z zachodu. Zobaczcie to ciekawe wideo.
 • Dorota Wellman
  Dorota Welllman jest jedną z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych polskich prezenterek. Jak sama twierdzi, sympatię widzów zawdzięcza temu, że nie jest "pindą przy paprotce" i nikogo nie udaje.
 • Seksowne brzydule wiedzą, jak wyeksponować swoje atuty
  Choć uroda w show biznesie jest atutem bardzo pożądanym, wcale nie oznacza, że nie mając jej nie da się zrobić kariery. W panteonie gwiazd filmu i muzyki wiele jest kobiet, które choć dalekie od klasycznego kanonu piękna, wzbudzają zainteresowanie i podziw mężczyzn. Nietuzinkowa osobowość, charyzma, a także odpowiednia stylizacja, dobrze dobrany makijaż i umiejętne wyeksponowanie atutów to zalety, które uczyniły je pożądanymi, pomimo braku urody. Zobacz galerię seksownych brzydul.
 • Najpiękniejsze księżniczki
  Uwagę mediów nadal przyciąga piękna Kate Middleton i łatwo zapomnieć o tym, że świat pełen jest błękitnokrwistych kobiet o nie mniej intrygującej urodzie... Brytyjski portal Askmen.com opublikował listę tych najpiękniejszych. Zobacz galerię!
 • Piękno wymaga cierpienia?
  Silna alergia po zastosowaniu kosmetyku, groźne poparzenia słoneczne i urazy w butach na niebotycznych obcasach... Do jakich poświęceń gotowe są kobiety, by tylko wyglądać pięknie?
 • Ładny brzuch to atut
  Mówi się, że w miłości liczy się piękno ducha, a nie ciała. Zaprzeczają temu najnowsze badania, które wskazują, że szukając partnera, zwracamy uwagę na jego ciało, w szczególności brzuch.