• Masaż twarzy
  Działania, o których mowa, nie wymagają odwiedzania gabinetów pielęgnacji urody. 
 • Joga twarzy
  Ruch służy każdej części ciała - twarzy również. 
 • Joga twarzy
  Oznaki starzenia w pierwszej kolejności zazwyczaj pojawiają się na twarzy. Tak jak w przypadku naszego ciała, mięśniom buzi także konieczny jest ruch. Joga twarzy to rodzaj ćwiczeń, które mają na celu ujędrnić skórę, poprawić krążenie, a także wygładzić zmarszczki odejmując nam kilka dobrych lat.
 • Peeling kawowy
  Dostępne w sklepach peelingi do twarzy i ciała można zastąpić tymi domowymi. Jak je zrobić?
 • Selfie
  Moda na selfie opanowała świat, niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez "słitfoci" zamieszonej w mediach społecznościowych. Według badań Amerykańskiej Akademii Chirurgii Plastycznej dla ponad 30% pacjentów inspiracją do wykonania operacji jest właśnie chęć zrobienia idealnego zdjęcia. Nie jest to jednak jedyny z niepokojących sygnałów - niebieskie światło, które emitują smartfony, może być powodem przedwczesnego starzenia się skóry oraz powstawania nieestetycznych przebarwień!
 • Kobieta trzymająca krem
  Kremy BB od kilku lat robią furorę na światowym rynku kosmetycznym. Na fali ich popularności producenci kosmetyków zaczęli tworzyć kolejne generacje kosmetyków korygujących – CC, DD, a ostatnio nawet EE.
 • Twarz jest twoją wizytówką. Jeśli jest zadbna, na pewno ułatwi nawiązywnie nowych kontaktów.
  W dzisiejszych czasach mężczyzna powinien mieć niezwykły uśmiech, być pachnący i gładki. W kontaktach międzyludzkich osoby zadbane mają po prostu łatwiej - są obdarzane większym zaufaniem i lepiej postrzegane przez innych, przede wszystkim przez kobiety. Dodatkowo dobry wygląd podnosi samoocenę, a to przekłada się na lepszy nastrój. Podpowiemy wam, jak poradzić sobie z najczęstszymi  problemami z cerą.
 • Pozbądź się zaskórników!
  Zaskórniki to problem, z którym zmagają się nie tylko posiadaczki cery tłustej i mieszanej. Nieestetyczne "grudki" pojawiają się także na skórze suchej. Aby się ich pozbyć nie trzeba jednak odwiedzać gabinetu kosmetycznego. Wystarczy dogłębne, prawidłowo przeprowadzone oczyszczanie.