• Seks
  Mimo, że nie jest niezbędny do osiągnięcia całkowitej satysfakcji z seksu, coraz częściej staje się pragnieniem par. Czy równoczesny orgazm jest możliwy? Tak, jeśli poznacie odpowiednie techniki seksualne.
 • Rwanda
  Lubią figle zupełnie jak inne narody świata, jednak wypracowali własne sposoby na sprawianie przyjemności swojej partnerce. Od tradycyjnego stosunku wolą specyficzne pieszczoty... Poznaj zwyczaje seksualne Rwandyjczyków!
 • Jakie pieszczoty lubi mężczyzna?
  To prawda, że aby mieć udane życie intymne, trzeba zadbać o to, aby nie wkradła się do niego nuda. Warto jednak pamiętać, że pewne elementy "gry erotycznej" są kultowe i zawsze się sprawdzają. Oto, jakie pieszczoty uwielbiają otrzymywać od partnerek mężczyźni, zanim łóżkowa fabuła osiągnie punkt kulminacyjny.
 • Jak pieścić mężczyznę dłońmi?
  To nieprawda, że tylko kobiety uważają grę wstępną za ważny element zbliżenia. Mężczyźni też ją uwielbiają - szczególnie, gdy obfituje w szalenie dla nich przyjemne pieszczoty najbardziej intymnych punktów na ciele. Jakie? Podpowiadamy.
 • Zapominasz o dłoniach
  Uwielbiają je, ale rzadko dostają... Z badań wynika, że panowie nie kwapią się, żeby zaspokajać swoje kobiety oralnymi pieszczotami, a jeśli to robią popełniają sporo błędów. Sprawdź na co skarżą się panie!
 • Rozkosz gwarantowana? 5 typów najgorętszych kochanek
  Rozkosz gwarantowana? Z taką kochanką nie powinno być żadnych "ale". Ucieleśnia najskrytsze marzenia i najczęściej spotykane fantazje erotyczne mężczyzn. Oto 5 typów łóżkowych bogiń. Bądź jedną z nich!
 • Para w łożku
  Seks, nieważne jaki, byle był? To nieprawda, że mężczyźnie nie robią różnicy szczegóły współżycia. To, co odpowiada kobietom, ich partnerów może drażnić. Oto, czego panowie nie lubią w łóżku.
 • Wrażliwe na dotyk są zwykle te miejsca, w których skóra jest cienka
  Jak zaspokoić seksualnie wybrankę? To prawdziwa tajemnica, która w dzisiejszych czasach coraz częściej okazuje się tajemnicą poliszynela... Tymczasem poznawanie erotycznej mapy ciała może być fascynującą przygodą. Podpowiemy ci, na jakich miejscach powinieneś się skupić, aby dać partnerce jak najwięcej rozkoszy.
 • Oto sztuka pieszczenia kobiecych piersi
  Są jedną z najbardziej erogennych stref na ciele kobiety. Umiejętnie pieszczone, pozwalają zdobywać szczyty rozkoszy. Niestety, tak duża wrażliwość na dotyk sprawia, że łatwo, zamiast przyjemności, wywołać u ich posiadaczki uczucie dyskomfortu. Oto sztuka pieszczenia kobiecych piersi.