MŚ piłkarzy ręcznych: Pewne zwycięstwo Danii w "polskiej" grupie18 stycznia 2015Reprezentacja Danii w piłce ręcznej wygrała z Arabią Saudyjską 28:18 (20:6) w swoim drugim meczu na mistrzostwach świata, które odbywają się w Katarze.
MŚ piłkarzy ręcznych: Niemcy wygrali z Rosją w "polskiej" grupie18 stycznia 2015Reprezentacja Niemiec w piłce ręcznej wygrała z Rosją w 27:26 (9:13) w swoim drugim meczu na mistrzostwach świata w Katarze.
MŚ piłkarzy ręcznych: Wielkie nerwy. Polacy męczyli się z Argentyną. ZDJĘCIA18 stycznia 2015Reprezentacja Polski w piłce ręcznej wygrała z Argentyną 24:23 (11:12) w swoim drugim meczu na mistrzostwach świata w Katarze. To pierwsze zwycięstwo "Biało-czerwonych" na mundialu.
MŚ piłkarzy ręcznych: Macedonia prowadzi w grupie B18 stycznia 2015Macedończycy prowadzą w grupie B mistrzostw świata piłkarzy ręcznych po dwóch seriach spotkań. W drugim meczu turnieju, który odbywa się w Katarze, szczypiorniści Macedonii po zaciętym meczu wygrali z Iranem różnicą 2 bramek.
MŚ piłkarzy ręcznych: Słowenia liderem grupy A18 stycznia 2015Słoweńcy prowadzą w grupie A mistrzostw świata piłkarzy ręcznych po dwóch seriach spotkań. W drugim meczu turnieju, który odbywa się w Katarze, słoweńscy szczypiorniści pokonali Białorusinów 34:29, prowadząc do przerwy 9 bramkami.
MŚ piłkarzy ręcznych: Remis Danii z Argentyną w grupie D16 stycznia 2015Dania zremisowała z Argentyna 24:24 (13:8) w ostatnim piątkowym meczu 1. kolejki grupy D na mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych w Katarze. Wcześniej Polacy przegrali z Niemcami 26:29 (13:17), a Rosja pokonała Arabię Saudyjską 27:17 (17:9).
Thobe i abaya to nie jedyne stroje kibiców na mundialu w Katarze. ZDJĘCIA16 stycznia 2015Tradycyjny strój Katarczyka to "thobe". Mieszkanki tego kraju na co dzień ubierają się w "abaye". Jednak na trybunach podczas meczów mistrzostw świata w piłce ręcznej w Katarze przeważają kibice ubrani w "tradycyjne" stroje, które znamy nie tylko ze sportowych aren.
Polacy drogę po medal na mundialu w Katarze zaczęli od porażki z Niemcami. ZDJĘCIA16 stycznia 2015Polscy piłkarze ręczni przegrali z Niemcami 26:29 (13:17) w pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Katarze. Niestety nasi szczypiorniści zagrali poniżej oczekiwań i zasłużenie ponieśli porażkę.
Niemcy dali nam łupnia. Polscy piłkarze ręczni przegrali pierwszy mecz mundialu16 stycznia 2015To nie tak miało być. "Biało-czerwoni" są wymieniani w gronie faworytów do zdobycia medali na mistrzostwach świata w Katarze. Niestety w swoim pierwszym meczu na mundialu nasi piłkarze ręczni przegrali z Niemcami 26:29.
MŚ piłkarzy ręcznych: Zwycięstwo Rosjan w "polskiej" grupie16 stycznia 2015Rosja pokonała Arabię Saudyjską 27:17 (17:9) na mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych, które odbywają się w Dausze w Katarze.