• Pink
  Jest jedną z najbardziej znanych gwiazd muzyki pop na świecie, a na jej koncert w Polsce czekano od dawna. Pink zagra koncert w drugiej połowie lipca na warszawskim PGE Narodowym.
 • Channing Tatum i Pink w teledysku "Beautiful Trauma"
  O tym klipie będzie się mówić. Tytułowy utwór do płyty "Beautiful Trauma" doczekał się właśnie obrazka, w którym mężem Pink jest Channing Tatum. 
 • Pink
  Jeśli nie lubicie dobrze zrobionego radiowego popu, zostawcie ten album w spokoju. Jeśli jednak doceniacie trudną sztukę tworzenia ładnych piosenek, sięgnijcie po "Beautiful Trauma". To chyba najlepsza płyta w dorobku niezwykle uzdolnionej wokalistki – Pink.
 • Pink razem z Guns N' Roses
  Są tacy, którzy już uważają, że to trasa roku. Podczas koncertu w Nowym Jorku w ramach tournee "Not In This Lifetime" do zespołu dołączyła Pink, która z grupą wykonała klasyk - piosenkę "Patience".
 • Pink is the new black. STYLIZACJE
  Dające się zaobserwować trendy pokazują, że róż, nawet w dużej intensywności, nie musi wiązać się z infantylizmem i kiczem. Stylizacje zdominowane przez któryś z odcieni tego kontrowersyjnego koloru, a nawet w całości różowe „total looki”, pojawiają się zarówno na wybiegach, jak i na ulicy czy w lookbookach wielu sieciówek, rozpalając serca fashionistów i zwykłych zjadaczy chleba. Jak nosić róż tej wiosny? Kluczowa zasada: postaw na zestawy ciuchów i dodatków w identycznym odcieniu. Masz obawy? Dodaj nieco bieli lub pasującej zawsze i wszędzie czerni.
 • Johnny Depp jak Szalony Kapelusznik na premierze "Alicji po drugiej stronie lustra"
  Bohaterowie książek Lewisa Carrolla i filmu Tima Burtona wracają na ekrany w kolejnej odsłonie swoich przygód. Nie mogło wśród nich zabraknąć Szalonego Kapelusznika, który w nowej produkcji Disneya popada w prawdziwy obłęd. Na hollywoodzkiej premierze "Alicji po drugiej stronie lustra" grający go Johnny Depp zaprezentował nową, szaloną fryzurę. Jak na Kapelusznika przystało…
 • 20 najlepiej zarabiających muzyków 2014 roku w rankingu magazynu "Forbes":
  To już tradycja – magazyn "Forbes" przygotował doroczną listę najlepiej zarabiających gwiazd sceny muzycznej. Co ciekawe, wiele z nich zgarnia krocie wcale nie na działalności artystycznej, a w czołowej dziesiątce zestawienia jest tylko jeden zespół i jeden wokalista poniżej 30-tki. Autorzy rankingu wzięli pod uwagę przychody z tras koncertowych, nagrań i publikacji, sprzedaży, kontraktów reklamowych oraz innych przedsięwzięć, które muzycy uzyskali pomiędzy czerwcem 2013 a czerwcem 2014 roku.
 • Pink i Dallas Green, czyli You+Me w plenerze
  Pink i Dallas Green, współpracujący pod szyldem You+Me, opublikowali klip do utworu "Break the Cycle".
 • "You+Me", czyli Pink i Dallas Green w duecie
  Alecia Moore, lepiej znana jako Pink, nawiązała współpracę z Dallasem Greenem. Efektem współpracy jest projekt You+Me i płyta "rose ave.".
 • Najlepiej zarabiające gwiazdy muzyki według magazynu "Billboard":
  Magazyn "Billboard" opublikował listę najlepiej zarabiających muzyków. I co ciekawe, w pierwszej dziesiątce zabrakło miejsca dla Paula McCartney'a, Bono czy Rihanny. Zestawienie zostało przygotowane na podstawie rocznych wpływów z koncertów i sprzedaży płyt oraz wszelkiego rodzaju tantiem, również ze strumieni audio i wideo w internecie. Nie uwzględniono natomiast kontraktów sponsorskich i sprzedaży pamiątek. A tak się prezentuje...