• Córka i żona zmarłego Pawła Adamowicza
  "Cisza. Dzisiaj potrzebna jest nam cisza. Ale cisza nie może oznaczać milczenia, bo ono jest bliskie obojętności" - mówiła w Bazylice Mariackiej żona zmarłego Pawła Adamowicza, Magdalena. - "Wszyscy musimy zrobić rachunek sumienia. Co robiliśmy, gdy obok działo się zło, niesprawiedliwość, gdy padały złe słowa. Pawła, naszą rodzinę, dotknęło wiele niegodziwości. To nas bolało, ale Paweł brał to na swoje barki".
 • "Przyjaciółki"
  Inga, bohaterka grana przez Małgorzatę Sochę, po rozstaniu z mężem nieoczekiwanie znalazła się w miłosnym trójkącie. W najbliższym odcinku "Przyjaciółek", przewagę w wyścigu do jej serca zdobędzie Piotr (Mariusz Zaniewski). Jednak symatyczny weterynarz Rafał (Michał Rolnicki) nie odpuści tak łatwo...
 • Łukasz Nowicki i Halina Młynkowa
  Dla dziecka rozwód rodziców jest zawsze ogromnym szokiem. Piotr, pociecha Łukasza Nowickiego i Haliny Młynkowej nie jest wyjątkiem. Dziecko jest pod specjalistyczną opieką, a zatroskani rodzice postanowili iść na ustępstwa wobec syna.
 • Halina Młynkowa i Łukasz Nowicki
  Rozstanie rodziców to dla dziecka zawsze traumatyczna sytuacja. Halina Młynkowa i Łukasz Nowicki będą się starali, aby ich synek jak najmniej odczuł to, że się rozwodzą.
 • "Na Wspólnej"
  Scenarzyści telenowel obecnych na antenie przez wiele lat muszą się porządnie nagimnastykować, by prowadzić losy bohaterów w taki sposób, aby widzowie wciąż byli zainteresowani ich śledzeniem. Fanów "Na Wspólnej" w najbliższym czasie czeka prawdziwa sensacja. Czy mąż Małgosi okaże się gejem?