• Piotr Cyrwus jako Fanatyk
  Zapewne mało który internauta nie kojarzy mema zaczynającego się od słów „Mój stary to fanatyk wędkarstwa…”. W sieci pojawił się właśnie fragment filmu na podstawie najsłynniejszej polskiej pasty.
 • Piotr Cyrwus
  "Zawsze denerwowało mnie, kiedy na katolickich spotkaniach pojawiały się głosy, że jesteśmy atakowani przez obce, antychrześcijańskie kultury, a swojej nie mamy. Odpowiadam wówczas, że powinniśmy sobie tę własną kulturę stworzyć" - powiedział Piotr Cyrwus w rozmowie z dziennik.pl. Z aktorem rozmawialiśmy o potrzebie rozwijania nurtu katolickiego w polskim kinie i teatrze oraz jego nowej roli w serialu "Na Wspólnej".
 • Piotr Cyrwus
  Polacy mają swoją własną kulturę picia, a mocny alkohol, w postaci czystej wódki, jest naszym najpopularniejszym towarem eksportowym. Aktor Piotr Cyrwus wyznał ostatnio, że jak na prawdziwego Polaka przystało, on również ma słabość do tego trunku.
 • Lidia Sadowa, Piotr Cyrwus
  Zrywania z wizerunkiem serialowej ciepłej kluchy ciąg dalszy... Piotr Cyrwus wcielił się w tytułową rolę spektaklu „Bolesław Śmiały” wystawianego w Teatrze Polskim w Warszawie. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć aktora w ostrych scenach u boku Lidii Sadowej.
 • Piotr Cyrwus jeszcze niedawno narzekał na brak propozycji ról w reklamach. Niedługo potem otrzymał oferty udziału w kilku kampaniach, w tym w jednej u boku samego Chucka Norrisa.
 • Polskie gwiazdy o związkach partnerskich
  Polskie gwiazdy coraz chętniej zabierają głos w kwestiach związanych z polityką i sprawami społecznymi. Dotychczas jednak żaden temat nie zmobilizował celebrytów tak, jak debata nad związkami partnerskimi. Zobacz, co mają do powiedzenia.
 • Związki partnerskie to w ostatnim czasie szeroko dyskutowany temat w polskich mediach. Swoją opinią na ich temat podzielił się także odtwórca roli Ryśka Lubicza, Piotr Cyrwus.
 • Podczas, gdy muzycy zarabiają krocie występując na sylwestrowych koncertach, aktorzy muszą zadowolić się bardziej kameralnymi, choć nie mniej opłacalnymi imprezami. Oto, ile trzeba było zapłacić za ich towarzystwo w sylwestra .
 • Piotr Cyrwus zasłynął rolą Ryśka Lubicza w telenoweli "Klan". Od kiedy aktor rozstał się z produkcją, można zobaczyć go na gościnnych występach w innych serialach. Ostatnio wcielił się w postać szantażysty w "Komisarzu Alexie".
 • Wszystkim widzom serialu "Klan" Rysiek Lubicz nieodzownie kojarzy się z aktorem Piotrem Cyrwusem, który przez 13 lat wcielał się w tę postać. Okazuje się jednak, że o rolę Ryśka walczył również inny popularny aktor serialowy, Cezary Żak. Czy pasowałby do tej postaci?