Czerwińska o reasumpcji głosowania: Opozycja się bawi, my walczymy o zdrowie i życie Polaków
18 grudnia 2020Marszałek Sejmu Elżbieta Witek działała zgodnie z Regulaminem Sejmu, otrzymała poprawnie sporządzony wniosek o reasumpcję głosowania i zarządziła powtórne głosowanie - powiedziała PAP rzeczniczka PiS Anita Czerwińska. "Opozycja się bawi w wojenki polityczne, my walczymy o zdrowie i życie Polaków" - dodała.