• Agata Kupicha, Piotr Kupicha
  Piotr Kupicha trzy lata temu rozwiódł się z żoną Agatą, z którą ma dwoje dzieci. Wokalista w ostatnim wywiadzie wyznał, że ich małżeństwo psuło się przez kilka lat. Dziś jednak para ma dobre relacje, a była małżonka zawsze może liczyć na jego pomoc.
 • Kazimierz Marcinkiewicz, Piotr Kupicha, Janusz Józefowicz
  Mówi się, że dużo młodsza partnerka, działa na dojrzałego mężczyznę, jak eliksir młodości. Oto znani panowie, którzy postanowili na własnej skórze przekonać się, czy to prawda i po latach małżeństwa, zamienili żony na "młodszy model". Niestety, nie wszystkim wyszło to na zdrowie.
 • Ewelina Sienicka
  Obecną partnerką Piotra Kupichy, lidera zespołu Feel, jest Ewelina Sianecka. 26-letnia dziewczyna ma na koncie tytuł II Wicemiss Polonia z 2007 roku. Zobacz jak atrakcyjna brunetka prezentowała się podczas konkursu!
 • Piotr Kupicha
  Piotr Kupicha po rozwodzie układa sobie życie u boku nowej partnerki, która właśnie urodziła mu dziecko. Jak głosi plotka, muzyk obiecał ukochanej, że po urlopie macierzyńskim znajdzie jej pracę w show biznesie.
 • Piotr Kupicha
  Piotr Kupicha wczoraj poinformował swoich fanów, że właśnie po raz trzeci został ojcem. Wieść ta była zaskakująca, bowiem zaledwie 5 miesięcy temu, muzyk rozwiódł się ze swoją żoną. I choć on sam nie zdradził jeszcze tożsamości matki swojego świeżo narodzonego dziecka, tabloidy zrobiły to za niego.
 • Piotr Kupicha
  Piotr Kupicha zaledwie pięć miesięcy temu, zakończył swoje trwające 8 lat małżeństwo. Teraz muzyk poinformował fanów, że właśnie narodziła mu się córeczka. Kim jest matka jego trzeciego dziecka?
 • Piotr Kupicha z żoną Agatą
  Piotr Kupicha po 8 latach małżeństwa, rozwiódł się z żoną. Muzyk w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że winę za rozpad związku ponosi on sam i jego rockandrollowe życie.
 • Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną, o czym sam poinformoawał swoich fanów na stronie internetowej. Taki krok muzyka spodobał się Karolinie Korwin-Piotrowskiej która uważa, że lider zespołu Feel uniknął błędu, który popełnił Maciej Stuhr.
 • W ostatnim czasie wielu polskich artystów narzekało na to, że rodzimy show biznes nie pozwala im na życie w luksusie i dostatku. Zupełnie innego zdania jest Piotr Kupicha z zespołu Feel, który opowiedział o swoim bogactwie.
 • Gwiazdy mówią o swoich wadach
  Gwiazdy zazwyczaj bardzo dbają o swój PR i dobre imię. Czasami zdarza się jednak, że przyznają się także do swoich wad i słabości. Zobacz, czego nie lubią w sobie polscy artyści i celebryci.