• Piotr Walczak
  Wiceminister finansów Piotr Walczak został nowym szefem Krajowej Administracji Skarbowej - poinformował w środę na Twitterze rzecznik prasowy Ministerstwa Finansów Paweł Jurek. Powołanie na nowe stanowisko Walczak odebrał z rąk pierwszego szefa KAS, obecnie ministra finansów Mariana Banasia.
 • Piotr Walczak
  Większość zorganizowanej przestępczości przechodzi z przestępstw kryminalnych na ekonomiczne - one są bardziej opłacalne i mniej penalizowane - mówi Piotr Walczak, wiceminister finansów i generał Służby Celno-Skarbowej, w rozmowie z Bartkiem Godusławskim podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
 • pieniądze, biznes, biznesman
  Osoby, które zajmowały się wymuszeniami czy narkotykami, są dziś łapane na oszustwach i wyłudzeniach podatkowych. Często są obsługiwane przez najlepsze kancelarie doradztwa podatkowego - mówi z rozmowie z DGP Piotr Walczak, wiceminister finansów i zastępca szefa Krajowej Administracji Skarbowej.
 • Brydż to gra popularna wśród światowych bogaczy
  Twórca Microsoftu Bill Gates, multimiliarder Warren Buffet, słynny aktor Omar Sharif - to niektórzy spośród znanych tego świata, z którymi w brydża grywał mieszkaniec Kalisza Piotr Walczak. Polak grał w Chinach, Australii, Afryce, Ameryce Północnej.