• Kadr z teledysku "Goalie Goalie"
  Irański piosenkarz i autor tekstów Arash, raper Pitbull, rosyjska gwiazda Nyusha i Blanco, wschodząca gwiazdą z USA, połączyli swoje talenty, aby nagrać piosenkę na Mistrzostwa Świata 2018 w piłce nożnej. Zobacz teledysk do "Goalie Goalie".
 • Patryk Vega; fot. Robert Pałka
  Ostatniego "Pitbulla" nie robił, ale jego twórcom życzył bardzo dobrze. Patryk Vega daleko jednak nie odszedł od serii. Dziś ogłosił, że wykupił pewne prawa do "Pitbulla"
 • Doda na premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies"
  Często dziennikarze pytają: „Twój głos jest taki głośny - dlaczego nie wykorzystujesz go, żeby protestować i apelować do ludzi, aby piętnowali niektóre zachowania polityków?”. Odpowiadam, że niby dlaczego mam to robić. Ja mam pod swoją sceną zwolenników PiS i ich przeciwników. Opowiadając się po jednej ze stron, obrażam połowę mojej widowni. A nas ma łączyć muzyka, nic więcej - mówi w rozmowie z dziennik.pl Doda.
 • Patryk Vega na premierze filmu "Kobiety Mafii"
  - Okres zdjęciowy był dla mnie najcięższy w życiu - mówi o filmie "Kobiety mafii" Patryk Vega, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim kinie, reżyser m.in. "Botoksu", serialu"PitBull" oraz dwóch filmów z tej serii: "Nowe porządki" i "Niebezpieczne kobiety". W rozmowie z nami Vega zdradza, kiedy ostatnio oglądał polski film, a także na jakim filmie zdarzylo mu się płakać.
 • Cezary Pazura, Adam Woronowicz (w tle) oraz Doda w filmie "Pitbull. Ostatni pies"
  O tym filmie już wiadomo, że będzie jednym z największych hitów kasowych tego roku. Władysław Pasikowski, twórca takich hitów jak "Psy" czy "Kroll" ma świetną obsadę - w "Pitbull. Ostatni Pies" grają m.in. Marcin Dorociński, Marian Dzięgiel, Doda, Cezary Pazura i niezwykły Adam Woronowicz. Film w kinach 15 marca.
 • Zbigniew Zamachowski
  Kiedy stan wojenny zastał mnie w szkole aktorskiej, wraz z kolegami staraliśmy się po prostu zajmować tym, co do nas należało. Dziś, choć chyba jest trudniej, też staram się robić swoje - chodzę na uczelnię, nie wdając się w dywagacje natury politycznej, gram w teatrze, a gdy przychodzę do domu, nie włączam telewizora, tylko kupiony półtora roku temu gramofon i szczęśliwie niewyrzucone czarne płyty, które zachowałem, kiedy większość z nas się ich pozbywała jako rzeczy zbędnej - mówi Zbigniew Zamachowski. Aktor w rozmowie z dziennik.pl m.in. wyjaśnia dlaczego czasem bywa na ściankach, co sądzi o radiowej Trójce i protestach przeciwko obecnej władzy.
 • "Pitbull. Ostatni pies" w kinach od 15 marca 2018 roku. Zdjęcia: Maciej Hachlica/Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments
  W Warszawie zakończyły się zdjęcia do filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora. "Pitbull. Ostatni pies" trafi do kin 15 marca 2018 roku.
 • Doda w filmie "Pitull. Ostatni pies" fot. Krzysztof Wiktor (c)Ent One Investments
  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Wśród nowych bohaterów ważną rolę ma do odegrania... Doda. Zobacz zdjęcia z produkcji, która w kinach w 2018 roku.
 • Grażyna Szapołowska w filmie "Botoks"
  Filmy Patryka Vegi ścigają się ostatnimi laty tylko miedzy sobą - "Botoks" już lepszy od ostatniego "Pitbulla". Potrzebował na to raptem 10 dni.
 • Marcin Dorociński
  To była jedna z najważniejszych ról zagranych przez Marcina Dorocińskiego. Powróci do niej w filmie "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego.