• Para w łóżku
  Wyboru stroju, w którym śpimy, dokonujemy oczywiście zgodnie ze swoim gustem i upodobaniami, aktualnym humorem i stanem ducha. Myślimy też o sytuacji, w jakiej piżama będzie nam potrzebna – inną wybierzemy na romantyczną noc we dwoje, a inną na wypad w góry. Strój nocny wybieramy jednak także podświadomie. To w czym śpimy, mówi bardzo wiele o nas samych. Czy wiesz, co Twoja piżama mówi o tobie? Krótko mówiąc: z kim sypia twój facet.
 • Śpiąca kobieta
  Piżama to ubranie, w którym spędzamy średnio 1/3 życia. Mimo to większość ludzi bagatelizuje ten strój - jako piżamę często wykorzystuje się starą koszulkę, zwykłe spodenki lub bieliznę. Większość kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że wybór piżamy wiele mówi o tym, jaką ma się osobowość, czy jaką kochanką się jest.
 • Piersi
  Czas na rachunek sumienia! Jak często pierzesz biustonosze? Czy zdarza Ci się nosić jeden egzemplarz dzień po dniu? Przez ile nocy sypiasz w jednej piżamie? Garść wiedzy, która sprawi, że prawdopodobnie pójdziesz włączyć pralkę...
 • Szpital
  Uratowany z głębokiej hipotermii mały Adaś wrócił do domu. Dziś został wypisany ze Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Chłopczyk leczony był tam przez 2,5 miesiąca. Najpierw lekarze walczyli o jego życie, następnie przechodził żmudną rehabilitację.
 • Adele
  Adele przyznała, że najlepszym sposobem na spokojne spacery po Londynie jest dobranie odpowiedniego stroju. Ostatnio chodziła po mieście w piżamie!