• Audi A7 Sportback w Audi City Warszawa
  "W Polsce średnia cena sprzedawanego Audi jest wyższa niż w Szwajcarii. Polacy lubią otaczać się ładnymi przedmiotami wysokiej jakości, stąd nasz pomysł na stworzenia samochodowego miasta w mieście" – mówi dziennik.pl Michał Bowsza, dyrektor marki Audi. Oto w Warszawie rusza Audi City, czyli wirtualny salon niemieckiej marki samochodów.
 • Jarosław Kaczyński
  Chodzi o to, aby decydowała demokracja, a nie garstka ludzi - mówi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na początku Marszu Wolności i Solidarności w Warszawie. Przed Trybunałem Konstytucyjnym Kaczyński oskarżał sędziów m.in. o to, że "łamią procedury, wydają bezpodstawne wyroki". Marsz zorganizował PiS w 34-tą rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.
 • Straż pożarna i policja na placu Trzech Krzyży w Warszawie, przed Ministerstwem Gospodarki, gdzie doszło do wycieku gazu
  700 osób ewakuowano z budynku przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie, gdzie nastąpił wyciek gazu. Młodszy kapitan Nikodem Kiełbowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej poinformował, że rozszczelnienie instalacji gazowej jest już zlokalizowane i trwa jego usuwanie. Awaria nastąpiła przy przyłączu do budynku ministerstwa gospodarki.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński wśród uczestników "Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów"
  Z inicjatywy Prawa i Sprawiedliwości przez Warszawę przeszedł "Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów". Nieprzypadkowo odbył się on w 33. rocznicę stanu wojennego. PiS-owski marsz organizowano po raz czwarty.
 • Warszawa
  Warszawska giełda chciała, tak jak na nowojorskiej Wall Street, postawić w centrum miasta pomnik byka i niedźwiedzia. Niestety figur nie będzie, lokalna parafia uznała, że rzeźby staną się symbolem pogańskiego kultu