• Dom
  Wygodny układ pomieszczeń to jeden z podstawowych wyznaczników dobrego projektu. Zależy od indywidualnych potrzeb rodziny, odpowiedniego nasłonecznienia, podziału na strefy, a także przejrzystej komunikacji. Na co zwrócić uwagę podczas projektowania wnętrz, aby nasz dom stał się miejscem niezwykle komfortowym i funkcjonalnym?
 • Para młodych ludzi w łóżku z laptopami
  Pierwsze pokolenie będących na swoim Polaków uważa kredyt hipoteczny za podstawowe narzędzie wchodzenia w dorosłość. I jest skłonne do wielu wyrzeczeń, by zrealizować swoje marzenie o dobrym życiu.
 • Niezależnie od tego, czy bliższy jest nam liberalizm, czy gospodarka prospołeczna, i tak kończymy z tymi samymi pytaniami: dlaczego nie ma długofalowego planowania w tych wszystkich dziedzinach?
  Słychać w Polsce narzekania na przypadkowość reform i brak długofalowej strategii w kluczowych dziedzinach życia społecznego.
 • Kobieta z szampanem
  Do Sylwestra pozostało już mniej niż 100 dni i choć wydaje się, że to dużo czasu, by zaplanować wyjazd, warto zacząć już teraz... Dlaczego? Eksperci z portalu Sylwestrowy.pl znają odpowiedź na to pytanie! Oto 7 powodów, by już dziś zastanowić się, jak spędzimy ostatnią noc w roku.
 • Korupcja w Iraku i Afganistanie nadszarpnęła wizerunek USA na świecie
  Na zaangażowaniu prywatnych firm ochroniarskich w Iraku i Afganistanie Pentagon stracił co najmniej 30 mld dolarów.