• Okręt podwodny
  SeaFox to bezzałogowe miniokręty podwodne, które marynarka wojenna USA rozmieszcza w cieśninie Ormuz w Zatoce Perskiej. Jednostki te mają przede wszystkim posłużyć do niszczenia irańskich min.
 • Słońce - zdjęcie ilustracyjne
  Burza słoneczna dotarła w sobotę wieczorem do Ziemi i nie spowodowała żadnych poważnych zakłóceń - poinformował Juha-Pekka Luntama z Europejskiej Agencji Kosmicznej (Esa).
 • Trójwymiarowa bestia Panasonica
  Panasonic chce udowodnić, że jeśli chodzi o telewizory plazmowe, to nikt nie potrafi zrobić niczego lepszego. W tym celu ma pomóc flagowa bestia najnowszej serii -65-calowa trójwymiarowa plazma, czyli TX-P65VT30.
 • Nowe, trójwymiarowe plazmy Panasonica
  Japoński koncern szykuje wiele niespodzianek na 2011. Stawia na trójwymiarowe plazmy, które będą prawdziwie interaktywnymi telewizorami. Panasonic ma bowiem w zanadrzu coś lepszego, niż tylko ekrany łączące się z YouTube.
 • Piękna plazma od LG
  Trójwymiarowe LCD, czy telewizory oparte na podświetlaniu LED są na ustach wszystkich. Tymczasem plazma wcale nie zamierza oddawać a. Co więcej, nawet koncerny, których podstawą produktów są LCD, nie zamierzają rezygnować z tego typu ekranów. Przykładem jest LG, ze swym topowym modelem PK950 serii Infinia.
 • Tania, lecz dobra plazma od Panasonica

  Choć ekolodzy twierdzą, że telewizory plazmowe powinny z rynku zniknąć, bo zużywają za dużo energii. To ci, którzy potrzebują jakości, jakiej nie jest w stanie osiągnąć żaden LCD i tak kupią plazmę. Nic więc dziwnego, że każdy, liczący się koncern, ma w swej ofercie takie modele telewizorów. Oto jeden z najnowszych produktów Panasonica - TX-P42G20