• Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk
  Od kilku dni tabloidy rozpisują się na temat rzekomego kryzysu w związku Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Para początkowo nie reagowała na plotki, w końcu jednak postanowili pokazać, jaka jest prawda.
 • Natalia Niemen, Tomasz i Hanna Lis
  Natalia Niemen ostatnio wywołała burzliwą dyskusję po tym, jak wsparła partię PiS wykonując na jej konwencji przebój swojego ojca, "Dziwny jest ten świat". Teraz artystka znów wywołuje kontrowersje, zarzucając Tomaszowi i Hannie Lis hipokryzję.
 • Karol Strasburger
  Karol Strasburger w ostatnim czasie często widywany jest w towarzystwie bardzo atrakcyjnej, młodej brunetki. Plotkarskie media szybko podchwyciły temat i obwieściły nową miłość w życiu prezentera. Ona sam jednak kategorycznie zaprzecza tym doniesieniom.
 • Adam Sztaba, Agnieszka Dernikowska
  Adam Sztaba unika medialnego rozgłosu jak może, jednak rozpad jego małżeństwa i romans z nową kobietą sprawiły, że kompozytor znalazł się na celowniku plotkarskiej prasy.
 • Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak
  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak tworzą bardzo zgrany duet na planie serialu "rodzinka.pl", nic więc dziwnego, że przyjacielska relacja połączyła ich także w życiu prywatnym. Ostatnio jednak, pojawiły się plotki, że aktorzy przestali się dogadywać. Sprawę skomentowała sama Małgorzata Kożuchowska.
 • Elektrownia atomowa w Zaporożu
  Trzeba zabierać dzieci ze szkoły, nad miastem unosi się radioaktywna chmura - taka plotka lotem błyskawicy obiegła Poznań. Zarządzenie w tej sprawie miało - według niej - wydać samo Ministerstwo Edukacji Narodowej. Tymczasem Państwowa Agencja Atomistyki uspokaja: nie ma żadnego skażenia.
 • Sylwester Wardęga
  Trzy dni temu w sieci pojawiła się plotka, że najbardziej znany polski youtuber zginął podczas kręcenia swojego kolejnego filmu. Fałszywa wiadomość okazała się być próbą wyłudzenia od internautów pieniędzy. Sylwester Wardęga skomentował całą sprawę i przestrzegł swoich widzów.
 • Beata Kozidrak
  Beata Kozidrak bardzo rzadko komentuje jakiekolwiek medialne doniesienia na swój temat i niechętnie ujawnia kulisy swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak, gwiazda zrobiła wyjątek. Co ją tak wkurzyło?
 • Katarzyna Zielińska
  W ostatnich dniach media podały "pewną" informację o ciąży Katarzyny Zielińskiej. Aktorka w końcu postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Czy gwiazda "Barw szczęścia" faktycznie spodziewa się dziecka?
 • Bartłomiej Kasprzykowski
  Ktoś Ci nie pasuje? Ktoś zalazł za skórę? Udajesz się z tym do portalu, szmatławca i kłamiesz, donosisz. Zaboli, to pewne, a przy okazji możesz się podpromować, bo oto ten ktoś stoi na tle twojego logo - m.in. tymi słowami Bartek Kasprzykowski podsumował na Facebooku "uśmiercenie" Anny Przybylskiej przez tabloid.