• Chińskie władze starają się walczyć z plotkami. Jeśli te fałszywe informacje zostaną powtórzone kilkaset razy, policja może twórcę plotki aresztować.
 • Mężczyzna z tabletem
  Czy Apple chce wypowiedzieć wojnę ultrabookom? Zdaniem plotek, które krążą po koreańskich mediach, firma planuje wprowadzić na rynek tablet o przekątnej ekranu dużo większej, niż w przypadku obecnego, flagowego produktu.
 • Facebookowa wylewność
  W mediach społecznościowych zdradzamy coraz więcej szczegółów z życia prywatnego. Kto lubi sex, drugs and rock & roll, kto jest wolny i roztańczony, a kto w związku, ale na odległość – dziś, wszystkie te informacje możemy bez trudu znaleźć na Facebooku. Otwarcie rozmawiamy nie tylko o relacjach rodzinnych czy związkach, ale tematem tabu przestały być już dla nas także preferencje i pragnienia seksualne.
 • Pochód 1-Majowy w Moskwie
  Po co sowieckie apteki kupowały suszone komary? I to za astronomiczną sumę: aż stu rubli za kilogram? Tego do dziś nikt nie wie. Ale jedno jest pewne – tylu niestworzonych plotek, jakie powstały w Związku Radzieckim, nie wymyślono nigdzie na świecie
 • Krystyna Janda postanowiła wyrazić swoje oburzenie wobec postawy plotkarskich mediów. Czym portale zajmujące się życiem gwiazd i celebrytów zdenerwowały jedną z najwybitniejszych polskich aktorek?
 • Jarosław Gowin
  Plotki krążą w politycznym światku od kilku miesięcy. Mówi się, że Jarosław Gowin ma nieślubnego syna, że wdał się w romans z panią minister. Kto zbiera haki na ministra sprawiedliwości i po co?
 • Nawyki pań znienawidzone przez facetów
  Jej drobne wady, które na początku znajomości wydają ci się nawet urocze, z czasem nabierają wyrazistości, żeby stać się ostatecznie doprowadzającymi do szewskiej pasji punktami zapalnymi związku. Oto 7 kobiecych zachowań na które najczęściej narzekają panowie. Zobacz galerię!
 • Jej mama powiedziała jej, że nigdy nie widziała jej tak zakochanej. A ona ma już dość komentarzy na temat jej życia prywatnego. Dlatego wynajęła prawników - powiedziała w rozmowie z "Galą" Monika Richardson. To pierwszy jej tak osobisty wywiad od kiedy dziennikarka związała się ze Zbigniewem Zamachowskim.
 • Bettina i Christian Wulff
  Bettina Wulff zdementowała plotki jakoby była "damą do towarzystwa". Żona byłego prezydenta Niemiec Christiana Wulffa złożyła pozwy przeciw dziennikarzom, którzy pisali nieprawdę, a także wystąpiła przeciwko wyszukiwarce internetowej Google.
 • Rihanna
  Rihanna przełożyła swój przyjazd do Londynu, co skomentował tabloid "The Sun". Barbadoska piękność wściekła się na dziennikarzy i napisała na Twitterze ostre słowa pod ich adresem.